Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok lakásban tartott...

Kilien kérdése:

Tudtok lakásban tartott macskára betegségeket?

Figyelt kérdés

van egy thai(sziámi régi változata)és lakásban tartjuk

és aszt kérdezem itt el lehet kepni betegséget,hogy óvjam cicámat.köszönöm!



2013. jan. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A cipődön bevihetsz vírusokat, baktériumokat, úgyhogy érdemes benti macskát is oltatni évente kombinált oltással.

Féregteleníteni is kell 3 havonta.

2013. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Feltalálták az oltást... Mégis mit gondoltál?
2013. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Ugyanúgy védeni kell, mert a cipőddel, bármit bevihetsz a lakásba! Oltások, plusz féregtelenítés!
2013. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenféleképpen oltatni kell a cicust ha benti vagy kinti. Főleg ha benti cica,mert így jobban is oda kell figyelni mivel egy házban él veletek a higiénia is fontos. Olvastam hogy sziámi cicusod van,nagyon szép cica :) Nekem volt már egy és azt tapasztalatból tudom hogy a sziámi nagyon kényes cicus. Pillanatok alatt elkap mindenféle betegségeket. Oltások ellenére is sokszor pillanatok alatt megfázott kicsit és volt neki már vesegyulladása is. Állatorvosunk is mondta hogy elég kényes ezekre ez a cicafajta.
2013. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!