Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fog változni a színe?

Meg fog változni a színe?

Figyelt kérdés

Van egy trikolor nőstény cicám. Még nincs 1 éves, és azon gondolkozom, hogy HA meg szeretném nyírni (esetleg majd nyáron), akkor ugyan úgy fog visszanőni a szőre? Vagy más színe lesz?

A másik cicám cirmos, rajta annyira nem lenne feltűnő, ha máshogy nézne ki, de ezen a kis színesen nagyon feltűnne.


2013. jan. 19. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy megváltozna a színe.
2013. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Emyke031 ***** válasza:
Én csak perzsáknál olvastam erről...
2013. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kopaszra nyírnád, előfordul, hogy más szín nő vissza. Ezt lehet látni az ivartalanítás miatt leborotvált területen. (miért akarod lenyírni egyébként?)
2013. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez érdekel igazából... mert olyan jól néz ki, az egyik oldala vörös, a háta fekete, a hasa hófehér, a nyaka vörös és fekete felváltva, a lábai is mind más színű... a jobb első fekete, tappancsa fehér, bal oldali meg vörös, és ugyan úgy fehér a tappancsa.

Szóval kár lenne érte, ha nem így nőne vissza.


Csak nyáron gondolkoztam rajta, mert a panelben nagyon meleg volt, és lógott mind a két cicának a nyelve, hiába volt kint víz, látszott, hogy nehezen viselik.

Oké, tudom, semmi bajuk nem lesz, túlélik, de azért ki is próbálnám. Arik lehetnek :) És nem is ártok nekik.

2013. jan. 19. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog megváltozni a színe.

Én is panelban lakok, nem legfelső emelet, mégis annyira meleg volt a nyáron, elviselhetetlen volt, naponta 4-5ször vizeztem a macskákat. De eldöntöttem, hogy idén légkondit szereltetek be, mert tényleg szenvednek a macskák, nem mozogtak a melegben, csak ha vizesek voltak.

2013. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne nyírd le a bundáját. Annak többek között hőszigetelő funkciója is van. Inkább vizes kézzel törölgesd át és próbáld meg, hogy letakarod egy vékony anyagú hidegvizes ronggyal. Enyém egyik imádja, jókat alszik alatta, mikor érzem, hogy kezd átmelegedni, újra nedvesítem.Van még egy cica, de ő jól tűri a meleget, képes kifeküdni az erkélyen a napra.
2013. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!