Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire tudnám megtanítani a...

Kilien kérdése:

Mire tudnám megtanítani a macskámat?

Figyelt kérdés

van egy sziámim és 4 éves.meg akarok valamit neki tanítani.

köszi!



2013. jan. 19. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Önfejűek a macskák. Naiv vagy, ha elhiszed, hogy bármit is meg lehet nekik tanítani.
2013. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Facebookozni... haladjon ő is a korral.
2013. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
simán meg lehet tanitani olyanokra mint a kutyákat csak ahoz sok jutalomfalat és kattintó kell! :)
2013. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok mindenre meg lehet tanítani.Idő kell,és sok jutalomfalat.Itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=1QXe1IoMTZA

2013. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
Én egyetlenegy alaptrükkre tanítottam meg az enyémet: kövesse az ujjam. Ebből egy csomó variációt összehoztunk azóta. Ugorjon fel, forduljon körbe, másszon fel az oszlopra, menjen végig a kanapé szélén. Ez egy nagyon egyszerű trükk, csak kell egy jutalomfalat, amit szeret. Eleinte azt húztam az orra előtt. Azután elrejtettem a tenyeremben, és ugyanazzal a kézzel mutattam. Később már egyáltalán nem volt a kezemben falat, és ezt ő is látta, de a végén mindig megkapta. Mióta megvan a rutin, egyáltalán nem kell vezetni, csak mutatok egy gyors jelet, és ugrik.
2013. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!