Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha télen megfürdetem a cicámat...

Ha télen megfürdetem a cicámat és megszárítom hajszárítóval hány napig tartsam bent hogy kint ne legyen semmi baja?

Figyelt kérdés
Valaki fürdette már meg télen a cicáját? Nem lett semmi baja? Azért kellene őt megfürdetni most mert tiszta bolhaürülék és kosz...
2013. jan. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt pont úgy írod, mint ha a macskák nem takarítanák a bundájukat...
2013. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mosakszik persze de ez nem elég, bogár van benne, büdös, tiszta retek az egész és bolhaürülék is van benne...ez magától nem tudja kitisztítani...
2013. jan. 19. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges az állatod? Csak azért kérdem, mert egy jóltáplált macska állandóan tisztogatja magát, és nem hagyja, hogy ennyire elkoszolódjon a szőre.
2013. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott valami más lesz a gond. Ezzel csak a tünetet szüntetted meg. Ha ismét ilyen lesz, akkor vidd el állatorvoshoz.


Amúgy a kérdésre válaszolva szerintem pár nap után mehet ki.

2013. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mecse ***** válasza:

Bolhás még mindig, vagy már nem, és csak az ürülék van a bundáján / bundájában? Hogyha bolhás az más tészta, akkor meg is kell fürdetni Neostomosannal mondjuk, meg bolhátlanítani a helyeket ahol előfordult, stb. stb., ha beírod itt a keresőbe lesz nagyon sok kérdés a témáról hasznos válaszokkal hogy mit hogyan kell csinálni.


Ha már nem bolhás csak az ürülék maradt azután hogy nagyon bolhás volt (ami lehetséges akkor is ha egészséges macska), ha megfürdetted és megszárítottad akkor én egy napra azután mindenképpen bent tartanám, utána már kimehet.

2013. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!