Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha eltűnt a cicám, hova mehetett?

Ha eltűnt a cicám, hova mehetett?

Figyelt kérdés
Eltünt a cicám 2007. augusztus. 23-án!!!Ő még egy kis cica most lenne 19 hetes. . Sehol nem láttam. . :( tettem ki a faluba plakátot is de senki nem jelentkezet. . :( szerintetek hol lehet és viszza fog-e jönni? ő egykinti cica de itt van a 3 testvére az anyukája és az apukája szóval nem volt egyedül se. . . akkor mért ment el? és még néha szopizott is:) igaz kandúr de akkor is a 2 másik testvére is kandúr ők nem mentek el ő mért ment el? a 3. tesója pedig lány:)
2007. szept. 7. 19:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Esély van rá sok piici cicámmal jártam így várj még 2hetet ha nem hát nem tudom! tegély ki a kaputok felé tejecskét és konzerv kaját!!! SZORÍTOK!!!
2007. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam már olyanról, hogy 2-3 hét múlva ment haza a cica... ők szinte mindig haza mennek, ragaszkodnak az otthonukhoz. Ellenben nagyon kíváncsiak is. Bocs, hogy ezt is írom, de hozzátartozik ez is, hogy ha nem lett baja, akkor hazamegy.
2007. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22-én tűnt el a 4 hónapos cicám, ő is kandúr volt és nagyon hűséges, kinti cica. Mi lassanként rádöbbentünk, hogy legnagyobb valószínűséggel a hátsó kertszomszédunk tűntette el. Ugyanis érdeklődtünk abban az utcában, hogy nem tévedt -e be valakihez a közelben, házról házra jártunk, és mi is tettünk ki hirdetéseket is. Azt mondták az ott lakók, hogy nekik is sok macskájuk tűnt már el, és valószínűleg az a két állatgyűlölő mérgezte le őket az utcában. Rá két napra a szomszédunk macskája is nyomtalanul eltűnt. Sajnos ez is előfordulhat, ha állatgyűlölők laknak a közeletekben, ahová a cica át is járt. Mi is csak későn szereztünk tudomást róluk, ez volt a baj. Remélem a te cicád nem így járt, és hazamegy hozzád!
2007. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de én megrugdostam a szomszédot akiről kiderült, hogy állatokat bántott. Szerencsére a macskámhoz nem fér hozzá.
2007. szept. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!