Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ha ráraktam a macskár...

Normális ha ráraktam a macskára a Biospotixet tegnap este, és ma este még láttam rajta bolhát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem lehet,hogy az a bolha,amit lattal rajta,mar nem elt..?
2009. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem mert elszaladt XD... De volt egy amit kiszedtem belőle és csak kapálózott, de a másik szalad. Félek, hogy nem hatott. Túl sok bolha lett volna rajta, két tubussal kellett volna ráraknom, vagy csak több az az idő amíg hat?
2009. aug. 30. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A folyadekot közvetlenül a bőrre a nyaktól a farok részig kell ratenni a macskara. Az optimális védelemért négyhetente ajanlott a hasznalata.
2009. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak a nyakára raktam, mert rögtön elkezdett nyalakodni utána és lenyalta volna. :S Eddig még nem használtam bolhairtót mivel most került hozzám, bolhásan.
2009. aug. 30. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!