Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Győrben mennyibe kerül egy...

Győrben mennyibe kerül egy lány cica ivartalanitása?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
dr. Horváth Károlynál (Révfalu) 12ezer.
2013. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ivartalanitási akció után nezelődtem a neten, de Győrben nem találtam semmit. Te véletlenül nem tudsz ilyenről?
2013. jan. 20. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, kandúrkám van. Őt is a Horváth doktornál ivartalanítattuk, 6ezerért.
2013. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi a nyáron fogadtunk be egy cicát és lassan ideje lenne elvinni szegényként ivartalanittani, mert járnak hozzá az udvarlók. Elég húzós az ára, de kiscicákat nem szeretnénk. Remélem ennél már nem lesz drágább, holnap megyek megérdeklődni itt Győrszentivánon.
2013. jan. 20. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Éppen most van akció Győrben, azt hiszem Dr. Konczos Györgynél, keress rá googleban, a hirdetést most nem találom. így sem túl olcsó mondjuk. Esetleg még Bácsán Hursán Gáborékat is megkérdezheted náluk olyan 10000 Ft körül van szerintem
2013. jan. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom Facebookon fent vagy, itt van a link, nyilvános, elméletileg látnod kell :)


[link]

2013. jan. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nőstény cica 9000 Ft
2013. jan. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!