Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a macskákat nehéz...

Mariska:) kérdése:

Szerintetek a macskákat nehéz rászoktatni a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer-kétszer odarakod az alomba, utána tudni fogja. :)
2013. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen majd ki próbálom
2013. jan. 20. 20:12
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
46%
egyaltalán nem
2013. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A macskánkat kb 3 hónapos lehetett amikor hozzánk került. Mivel tanyasi macska volt, mink is meglepődtünk, hogy az ajtóba nyávog, hogy ki akar menni, ha dolga van, vagy ha csak ki szeretne menni. A mai napig így van. Egyszer sem kellett utána takarítani. Ha éjszaka jön rá akkor képes felnyávogni, nehéz dolga lehet, mert mélyen alszok, de mindig sikerül neki, volt, hogy a hasamon ugrált már kínjába! Felkelek kiengedem. Szerencsés helyzetben kint is marad. De ha úgy dönt, hogy be akar jönni a drága, akkor felugrik kívülről az ablakpárkányra, és fejével veri az ablaküveget! Egyre erősebben. Volt hogy nem akartam beengedi, de olyan erővel esett neki, hogy megfordult a fejembe, hogy még képes betöri az ablakot. Akkor éjszaka megint felkelni, beengedni. Még szerencse, hogy szeretem!

Volt olyan kandúr cicánk, mivel a súlya megvolt hozzá, a kilincsre felugrott, az első két tappancsával lenyomta, zuhanás közben. Ki tudta nyitni az ajtót!! Mi meg becsuktuk utánna! :) Hogyan tanulta meg, fogalmunk sincs!

2013. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem nehéz nekem is van cicám és en tanitotam meg !
2013. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem nehéz mert csak az alomra kel tenni. Vagy például nekem is van macskám és nem raktam rá az alomra és oda végezte dolgát. :)
2013. okt. 8. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!