Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ausztriába útlevél macskának?

Ausztriába útlevél macskának?

Figyelt kérdés
Magyar állampolgár vagyok, de Ausztriában élek. Ha Magyarországról akarok kihozni állatot (macskát) akkor hivatalosan kell neki útlevél?
2013. jan. 21. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
És mégis ki fogja ellenőrizni?
2013. jan. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Macskánál nem kell semmi, a kutyáknál van valami papír, de amúgy elsőnek igaza van, nem ellenőrzi senki.
2013. jan. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, ha megállít a rendőr és látja ugye, hogy magyar vagyok, akkor nem kérhet-e e papírt.
2013. jan. 21. 08:08
 4/5 Maxitabi ***** válasza:
100%

De kérhet, ui macskának és kutyának kötelező az útlevél=chip=veszettség elleni oltás. (mi is így utazunk Ausztriábacicákkal)

Persze, nem sűrűn állítanak meg ált,de ha egyszer igen, akkor szaftos büntetés néz ki..

[link]

2013. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi is csinaltunk, mert gyakran utazgatunk ide-oda. Es mivel kiscicank elvezi az utazast, visszük magunkkal.


Utlevelet es Chiptuningot is csinaltattung. Azt hiszem, itt Ausztriaban meg az is szamit, hogy mikor lett elvalasztva az anyukajuktol (de sajat velemenyem szerint ez inkabb a helyi tenyesztök erdeke).


Az viszont teny, hogy meg egyszer sem ellenöriztek, meg akkor sem, amikor a rendör belenezett a kocsiba es minden bizonnyal lathatta a hordozot.

2013. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!