Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy értelmezzem ezt a különös...

Hogy értelmezzem ezt a különös viselkedést? A macskám szereti ha szeretkezünk?

Figyelt kérdés
Amikor összebujunk a párommal, játsszunk egymással, mindig odajön a macska is az ágyba. Ha kicsukjuk akkor addig kapar mig nem engedjük be. Soha nem szokott az ágyban aludni, de amikor szeretkezünk,mindig odafekszik és alszik. Nem féltékeny. Egyszerűen élvezi...de nem tudom miért. Valami különleges rezgést éreznek? vagy szagot? Többektől is hallottam, hogy a macska élvezi ha a gazdái szeretkeznek...tud valaki erről valamit?
2009. aug. 31. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Bár mondjuk a macska akkor is jelen van, ha mondjuk 3-4en összeültök mondjuk egy kis esti beszélgetésre,pezsgőzésre. Tuti, hogy odamegy és lábatlankodik, még úgy is, ha amúgy ilyet nem szokott, vagy nem annyira barátságos.
2009. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ő akkor se jön oda, haa társaság van..mindig alszik vlahol.de amikor szeretkezünk egyszerűen megőrül...hempereg az ágyban és teljesen odavan.
2009. aug. 31. 11:41
 3/7 A kérdező kommentje:
mintha fürdöne az általunk kibocsűjtott illatokban..
2009. aug. 31. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkozz többet a cicáddal, naponta játszál vele. Amiatt viselkedhet így, mert unatkozik és fel szeretné hívni magára a figyelmet. A rendellenes viselkedéseknek általában mindig racionális magyarázata van.
2009. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem játszós. mindig kint koszál a kertben vagy csak aludni jön be...
2009. aug. 31. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor csak szimplán a törődés kell neki. A Te macskád, Te tudod, hogy mit szeret, illetve szeretne. Az én macskáim közül az egyik beszélgetni szeret velem, a másik pedig igényli a hosszas pocaksimiket és együtt üldögélést és nézelődést az erkélyen. Mindezt úgy, hogy közben egyenként csak velük foglalkozom, csak rájuk figyelek. Szerintem baromi érzékeny állatot és igénylik az intim együttléteket a gazdival. Az intim itt nem testi, hanem lelki dolgot jelent.

Vagy még azt tudom elképzelni, ha ivaros és lakásban tartott, hogy megzakkant a fölös hormontermlése miatt.

2009. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvasom, hogy nem lakásban tartott, úgyhogy akkor ivartalanított is biztos. Akkor csak az előző, amit írtam.
2009. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!