Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Orijen macskatáp KIMÉRVE...

JuliaLRose kérdése:

Orijen macskatáp KIMÉRVE Budapesten?

Figyelt kérdés
A XI. kerületben éldegélünk macskuszommal, és szeretném vele megkóstoltatni az Orijen valamelyik macskatápját. Tudtok olyan kisállateledel boltról, ahol biztosan árulnak kimérve? Végülis lehet kicsit távolabbi is, nem baj, ha bumlizni kell érte. A bocskai utas néninél minden van, csak az nincs, van a Karinthy-n is a Móriczhoz közel egy bolt, de ott is csak royal canin van.

2013. jan. 22. 12:25
 1/2 anonim válasza:
én szegedi vagyok nem tudom mi van arrafelé de szerintem fressnapf biztos van és ott van minden!
2013. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ozsváth Réka válasza:
Én azt szeretném kérdezni, hogy ki ez a bocskai utas néni, mert lehet hogy meglátogatnám. az én kis orosz kék cicám nagy pro plan imádó, de 400 gramm akcióban is 1200 körül van és ha lehet vennék kimérve!
2013. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!