Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány évig élt kinti, vagy...

Hány évig élt kinti, vagy kinti-benti ivartalanított macskád? Mi történt vele? Oltásait megkapta?

Figyelt kérdés
ivartalanítés,oltás

2013. jan. 22. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinti benti kandúrkám 4 és fél évet élt. Ivartalanított volt és az oltásai mindig naprakészen. Sajnos halálos betegséggel született, gyógyszerezni kellett, nem volt esélye a hosszú életre.
2013. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinti-benti,ivartalanított kandúrom 13 évet élt.Be volt oltva.Nem tudjuk mi baja volt,azt vettem észre,hogy napokig alig evett.Aztán egy nap eltűnt,és nem jött vissza többet
2013. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A 13 év már szép kor, ivarosan fele ennyit sem élt volna.

Viszont amikor nem evett, akkor beteg lehetett és ilyenkor gyakran elmennek elpusztulni. Ha nem eszik a macska, azonnal orvoshoz kell vinni.

2013. jan. 26. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egy 2 éves kandúrom van, kinti cica. Soha nem kapott semmi oltást, semmit, de ezek mellett is nagyon szép, igen jó bőrben van. Jól eszik, és szép vastag a bundája. Eddig csak egy macskám élt 10-13 évig, ő is kinti volt, és soha nem volt ő se állatorvos keze alatt. A többi macska is egészségesen élt nálam, de mindig történt velük valami, általában kutya kapta el őket.
2013. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kinti-benti nőstény ivartalanított cicám van kettő is.(anya-lánya) Az idősebbik 9, a lánya 7 éves. Még most is élnek, boldogan és nyugiban leszámítva hogy most hoztunk két másik cicát. Az idősebbik már túl van egy medence és egy faroktörésen. Elég jól tartják magukat, igaz van egy ici-pici túlsúly, de ezen kívül egészségesek. :)
2013. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én Zsuzsi cicám 22 évet élt , 1989- 2011 , 6 hónaposan volt ivartalanítva , kinti -bent cica volt.Oltva nem volt soha .

El lett altatva , mert legyengült, alig tudott menni, csak aludt és alig evett , mint egy nagyon öreg ember .

Keverék cirmos volt , kitűnő tulajdonságokkal .

2013. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morzsa válasza:
68%
A mi kandúrunk is ivartalanított volt.Tegnap reggel óta nem jött haza.Szerintem elment valahová meghalni.Kinti-benti cica volt.13 éves múlt,áprilisban lett volna 14.Már egy ideje nem tudott rendesen enni,mert elég sok foga kihullott.Le volt már soványodva,és elég gyenge is volt.Általában 8kg körül volt a súlya,és a napokban már kb.1.5-2kg lehetett.Úgy gondolom ha elő is kerülne,már nem erősödne meg.
2013. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kinti-benti ivartalanított nőstény macskám 12 évet élt. Kapott oltásokat, amikor betegnek tűnt, rögtön vittük orvoshoz.

Ott is halt meg, és az állatorvos sem tudta megmondani, hogy mi volt a baja.

2013. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk csapódott egy fiatalka kandúr, mikor kicsi voltam, akit az ivartalanítása után az istennek se lehetett befogni, hogy rendszeresen oltásokra vigyük, szóval nem volt oltva. Nyakörvet kapott, kinti macska volt, csak éjszakára jött haza, és csak velem és a tesómmal jött ki, házikoszton élt, nem macskatápon. 14 évet élt velünk, kb egy éves lehetett, mikor hozzánk került, valószínűleg az öregségbe halt bele.
2013. ápr. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!