Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám vajon csak azért...

A macskám vajon csak azért szeret, mert simogatom?

Figyelt kérdés

Sűrűn, már a semmiért is simogatom a macskát, mert nem bírom megállni, hogy hozzá ne érjek. Éltelt nem adok neki, azt más ad. Mégis a legjobban hozzám ragaszkodik a macska. Vajon ha egy-két hétig simogató-böjtöt tartanánk mi történne?


Sokadik kérdésem; A Macska barát lány.


2013. jan. 23. 23:30
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
0%
Szia, a cicusok sajnos önkényes állatok nagyon. Amikor neki valamihez van kedve akkor megy csak. Imádni való állatok nekem is van 9 éve már. A cicák általában azt csinálják amihez kedvük van.
2013. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ez van nálunk is a kutyával.Nem az enyém,nem én rendezem...hazaérve megsimogatom és mégis engem szeret a legjobban,pedig nincs oka rá :D
2013. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok mi lenne ha nem simogatnám egy darabig. Ez a macska nem erőszakoskodik hogy simogassam, csak simán leül mellém és néz, vagy mond nekem valamit. Én meg egyből megsimogatom.
2013. jan. 23. 23:44
 4/23 A kérdező kommentje:
És szerintem már hülyének néz néha, hogy minek simogatom állandóan. (de nem bunkó, csak nem egy hízelkedős-bújós fajta. nagyon okos.)
2013. jan. 23. 23:45
 5/23 A kérdező kommentje:
De ettől függetlenül, az is lehetséges, hogy azért jön hozzám, mert tudja, hogy "kényeztetni" fogom. Az ő látásmódja csak akkor derülhet ki végülis, ha letesztelem.
2013. jan. 23. 23:50
 6/23 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.Bár az öcsém kutyáját 1 hónapig nem láttam,és utána már a nyakamon mászkált :D Szal nem idegenkedett
2013. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
teszteld le :P
2013. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mármint azt akarod hogy simogassalak és oda jössz-e? Vagy hogy akarod tesztelni?:)
2013. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ne büntesd szegényt, ha ennyire szereti ha "kényezteted"...
2013. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Miért büntetném? Azzal ha csak nem simogatom. Attól még ugyanúgy figyelek rá, beszélek hozzá, stb mint eddig. Csak nem kezdeményeznék testi érintkezést. :)
2013. jan. 24. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!