Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskabútorhoz honnan tudok...

Macskabútorhoz honnan tudok szerezni papírcsövet/kartoncsövet Budapesten illetve sisal vagy kenderkötelet olcsón?

Figyelt kérdés
kötelet találtam már csak drágán praktiker bauhaus kizárva, viszont hengert nem tudom honnan szerezhetnék!

2013. jan. 24. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Méterárú boltból, vagy tapéta boltból.


Tőlük is lehet kérni, bármelyik boltból, ők ilyen öntapadós fóliákat árulnak méterben, és amikor elfogy a tekercsről a fólia, akkor kidobják a papírhengert. Szokott lenni nekik 50cm , 63cm és 1 méteres tekercs.

Egyszer már én is kértem tőlük, csak nekem másra kellett.

[link]

2013. jan. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár hete olvastam tanácsként, hogy vízvezeték műanyagcsővel készítették a cicabútort. Bevallom, eszembe nem jutott volna. Ha mégsem sikerül mást szerezned, nézd meg, mennyibe kerülne. Kötelet a kertészeti vagy gazdaboltokban kaphatsz, meglepődtem, milyen olcsó.
2013. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,gazdaboltokban feltétlenül megnézem majd a köteleket,tekercset vékonyat már kértem a diegoból :)de nagyobb átmérőjű ami nem a kaparófához kell hanem mondjuk egy ilyen befekvős alagúthoz sajnos nincs :(
2013. jan. 25. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!