Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik tápot választanád?

Melyik tápot választanád?

Figyelt kérdés
Royal, Hill's, Orijen, Happy cat,Brit?
2013. jan. 24. 20:57
1 2
 1/14 Vicuska87 ***** válasza:
78%
Royal Canin!
2013. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Brit.
2013. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Brit.
2013. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na igen, elvileg a Royal a No1, de egyre több rosszat hallani, olvasni róla(márkát fizeted meg, változó összetétel...stb). Szeretnék minőséget adni a cicának, de nem feltétlen a legdrágábbat.

Britről meg nagyon sok a jó vélemény, de akkor miért gyanúsan olcsó, a többi prémiumhoz képest?!

2013. jan. 24. 21:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kennels Favourite Kis-kis. Ezt adtam a cicámnak 4 hónapig. Gondoltam váltok, mert bizti unja már. Cat chow ivartalanítottra tértünk át. Egy hónap után újra elkezdett hullani a szőre, ami a Kis-kisnél megszűnt. Vissza fogok állni újra erre. Ill., ha az amikinosnak lesz macskatápja, akkor azt megpróbáljuk. A kutyatápja nagyon bejött.
2013. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Cat chow-al nekünk sincs jó tapasztalat, sokkal többet és büdibbet ürített :(
2013. jan. 24. 22:00
 7/14 Vicuska87 ***** válasza:
74%

3 éve royalt eszik a cicám, sosem volt változó a minősége!

És szerintem nem is a legdrágább!

Az Acanának változó a minősége, az biztosan tudom, és az ára is emelkedni fog!

2013. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mecse ***** válasza:
100%
Orijen! :) Százalékos összetétel / ár arányban magasan veri a többit szerintem, ráadásul a cicámat így falni eddig csak nedves tápot láttam.
2013. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Maxitabi ***** válasza:
100%

Orijen-gabonamentes, magas hússzázalék és nincs cukor,ízfokozó,színezék, tartósítószer benne. Kevesebb kell belőle hosszú távon. Nálunk is szeretik a cicák!!!

Vicus! Az acana csak egy picit gyengébb az orijennél és NEM változik a minősége. Csak a szemek színe és mérete nem azonos, mert-friss alapanyagokból és alacsony hőmérsékleten állítják elő.. Amúgy nálunk azt is szeretik..(RC-ben sok a kukorica)

Hills felejtős-túl sok gabona!! (évekig etettem vele,de ma már nem tenném-sok más sokkal jobb minőségű van-olcsóbban (RC,HC ua)

Ha pénztárcád engedi, vegyél orijent,applaws-t,acanát-vagy más gabonamentest.Ha nem -brit care nagyon jó választás.

2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az Orijenből vajon mennyivel fogyna kevesebb, mint a Royal Caninból?

Megtérülne az árkülönbözet? A nagy zsákra gondolok RC-nél egy 10kg-os kerül kb 13.000Ft-ba, Orijennél egy 7kg-os.

2013. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!