Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis-kis macskaeledelről mi a...

Kis-kis macskaeledelről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kb semmilyen véleményezést nem találtam, pedig a forgalmazó elég jókat ír a termékről. [link]

2013. jan. 25. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, az elég gyanús, hogy senki nem ír róla semmit, de tényleg jókat ír a forgalmazó. Én azt mondom, hogy próbáld ki, vegyél belőle egyszer, és ha nem tetszik a cicádnak, akkor nem veszel olyan többé. Amúgy ezen a FOS+MOS dolgon jót röhögtem ;D
2013. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem találtál róla véleményt, mert magyar cég gyártja. Itt nálunk is a külföldi híresebb tápok az elterjedtebbek.

Nálunk a macskatartók kis százaléka ad prémium minőségű tápot az állatnak, a legtöbb helyen a nem mindig olcsóbb, szupermarketes tápokat adják, (sajnos meg vannak tévesztve az emberek a média miatt), vagy faluhelyen maradékon él, és egerészik az állat.

Ha az összetételt jónak találod, akkor biztosan jó táp lehet.

2013. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Utánanéztem az összetételnek,és szerintem egész jó.Próbáld ki.
2013. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Prémium tápnak van ez is feltüntetve és az összetevők alapján nekem is szimpatikus, vettem is egy kisadagot belőle. Csak azért jó lett volna más gazdik véleményét is meghallgatni.

Mindenesetre Whiskas és társainál csak jobb lehet :)

2013. jan. 25. 23:23
 5/15 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy holland gyártmány, nem magyar. Bár akkor se értem, miért nincs elterjedve.
2013. jan. 25. 23:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy nem találtál, mert én itt elég sokat dicsértem. 4 hónapig ezt ette a cicám. A csirkéset szereti. A szőrhullása elmúlt, a széklete nem büdi, jó formában volt tőle. Áttértünk a Cat Chow ivartalanítottjára, godoltam, ne unja meg az előzőt. Két kilót evett meg. Eszi ugyan, de újra hullik a szőre és jó büdiket kakil és elég sokat. Visszatérek a Kis-kisre, ha elfogy, ami van. Egyébként a Kennels macskatápjáról van szó. Szóval bátran ajánlom.
2013. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na én pont a Cat Chowról váltottam erre... de jó végre egy pozitív tapasztalatot olvasni :)
2013. jan. 27. 23:45
 8/15 Mecse ***** válasza:

Nem szeretnék ünneprontó lenni, de ha a szárazeledelről beszélünk akkor ez nem egy minőségi termék. Ha megnézed az összetételét (3 féléét olvastam most így hirtelen el), akkor láthatod hogy így kezdődik : "rizs" vagy pedig "búza".


A cicák ragadozók, és ha nem is színhúsnak, de legalább valamilyen állatból származó dolognak kellene a legnagyobb százalékban előfordulnia az eledelükben. Sem a rizs, sem a búza nem egy jó jel ha az az első említett összetevő, azt jelenti abból van a termékben a legtöbb.


Csalóka, mert ha a százalékos összetételben nincs specifikusan leírva hogy a 30% fehérjetartalomnak mekkora része állati illetve mekkora növényi fehérje, akkor ezzel szépen el lehet lavírozni anélkül hogy feltűnne, elvégre a Royal Canin legtöbb tápjának is 31-36 % fehérjetartalma van, tehát "jónak" számít ránézésre(!) a 30%.


Az árát nem látom így hirtelen, de ha Cat Chowról váltasz, akkor ott van mondjuk a Bosch Sanabelle termékcsalád ami árban a Cat Chow kategóriája, de ebben legalább husiból van a legtöbb, vagy ott van a K-9 ami szintén 31% fehérje de legalább darált csirkehusi az alapja ami szintén Cat Chow ára körül van, illetve a Joserának néhány macskatápja (náluk is van olyan ami búzában túlontúl bővelkedik, ezért nem mind).

2013. jan. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy rizs vagy mi áll az első helyen én a cicámon láttam, hogy szép tőle, nem hullik a szőre, egészséges, jókedvű kis csibész.Nézzétek meg a Blöki. hu-n, Dorci a neve. Hófehér házicica.
2013. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szántóvető ***** válasza:

mecse nem biztos hogy igazad van.

A Macska tényleg ragadozó,az egér az első számú táplálákforrása(elmáletileg).Viszont az ember is ragadozó.És rengeteg vega van köztünk,akik ennek ellenére képesek egészséges életet élni.A rizs pedig nagyon tápáló étel.(egy filmrészlet jut eszembe:nem szereted a rizst?Mondd hogy tévedhetne egymilliárd kínai?)

-9-es nagyon ari cicud van.simizd meg a nevemben,mondd meg neki hogy a szántóvető küldi :)egyszer kaptam 2 hófehér kiscicát,kék és zöld szemük volt.lakásba nem engedtem fel a kazánház lett az otthonuk.Az egyikkel történt egy baleset,beláttam hogy ez így nem lesz jó(úgy éreztem keveset tudok törődni vele) és-bár szívem szakadt meg- elvittem a másikat egy ismrerősömhöz.Tanyán él,van egy cicaőrült kislánya,ott tükörtojással indul a napja a cicunak.

2013. jan. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!