Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyton furán...

A macskám folyton furán nyávog, és a padlóhoz dörgölődzik, és folyton szagolgat. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
nagyon aggódok érte.. Tüzel?:/

2013. jan. 25. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom szuka. Igen, a tüzelés jele. Gyógyszert kell neki adni.
2013. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a tüzelés jelei. Ha nem szeretnél kiscicákat, vidd el minél hamarabb ivartalanítani. Ez neki is jó, mert megnyugszik, és több betegség is megelőzhető vele, másrészt neked sem kell folyton a nyávogást hallani.
2013. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. jan. 25. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Előző vagyok.

Ha nem szeretnéd ivartalanítani, akkor írathatsz fel olyan gyógyszert az állatorvossal, aminek hatására az ivarzások elmaradnak.

2013. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszert csak rövid távon add, mert hosszú távon káros. Tavasszal lesznek ivartalanítási akciók is, nézelődj a neten.
2013. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A gyógyszerek tényleg károsak!!! A cicád egészsége érdekében ivartalanítsd ki ha nem szeretnél kicsiket. 1. nem lesz "hip-hop" vemhes, 2. a cica szag is picit alábbhagy, 3. megszűnik a tüzelési időszak (fura viselkedés...) 4. nem kaphat el nemi betegségeket!!! és ez az egyik legfontosabb! De figyelj, hogy jó dokihoz vidd, az én cicámat egy kretén műtötte, benn hagyott egy fél petefészket és elcisztásodott, mégegyszer megműtötték, meggyógyult, de sokat szenvedett, 15 boldog évig élt!
2013. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat, köszönöm!
2013. jan. 25. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Abban én is egyetértek, hogy a gyógyszer az csak átmeneti megoldás, hosszú távon tényleg nem egészséges.

2013. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!