Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a macskám?

Miért ilyen a macskám?

Figyelt kérdés
miért ilyen kicsi a macskám az anyja 3-4 hónapja szült új macskákat az enyém 8 hónapos és akkora mint most a 3-4 hónapos macskák (keverék)
2013. jan. 26. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Vagy genetikailag ilyen kisnövésű, vagy genetikai hiba miatt ilyen kisnövésű, vagy valami miatt visszamaradt a fejlődésben. Ha kicsike, de egészséges, normális cicaéletet élő macska, akkor ne aggódj.

Ha egyébként semmi gond vele, akkor tényleg nincs mit parázni, akkor én is parázhatnék, hogy az én macskám meg miért akkora, mint a most 4,5 hónapos kislányom. :)

Irigyellek a kiscicák miatt, az én makkám már lassan 4 éves :S persze imádom, de a picik is olyan édik :)

2013. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
liliputi szegény :D
2013. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm minden nagyon egészségesen él amikor ellett az anya akkor az első volt lehet ez miatt is?
2013. jan. 26. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdés. Ha sokat ellenek, megviseli őket, és a kicsik sem lesznek egészségesek. 8 hónaposan már ivarérett lehet, szaporodási időszakban legyengülnek, nem esznek rendesen, ez nem hiányzik az amúgy is kisnövésű macskádnak.
2013. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"amikor ellett az anya akkor az első volt lehet ez miatt is" Emiatt biztosan nem. Elsőnek az erősebb, nagyobb állatok születnek, csinálják az utat a többinek. Hogy később mégsem nőtt nagyra, annak egyszerűen az az oka, hogy genetikailag maradt ekkora. Embernél is van 140 cm is.
2013. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is kistermetű a többi társához képest, de makk egeszséges. Szerintem is genetika áll a hátterében.
2013. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem aggódok érte teljesen egészséges csak már furcsáltam
2013. febr. 7. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!