Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy a cicámat...

Mit csináljak hogy a cicámat ne fojtsa meg a kutyám? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Válaszd szét őket?
2013. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Válaszd szét őket?
2013. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:
56%

MI van? Nem tudod mit kell ilyenkor tenni?


Hát válaszd szét őket. Logikus, nem?!

2013. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést inkább a kutyás topikban kellene feltenned, mert gondolom nem a macska teszi bele a nyakát a kutya szájába.


Amúgy meg szerezned kell annyi tiszteletet a kutyád szemében, hogy le tudd tiltani a macskáról, illetve legalább le tudd hívni róla. Ha erős a kutyád vadászösztöne, mondjuk a fajtájából kifolyólag, nem biztos hogy ez valaha is sikerülni fog, ebben a esetben szeparálva kell őket tartani.

2013. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Remélem még él a cica.... :S :(
2013. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Konkrétan erőteljesen s.ggbe rúgnám a kutyát és úgy elkülöníteném, hogy a macskámhoz se férjen hozzá többet!
2013. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Először is nem a kutya a hibás! ( nem csak) nekem spánielem van akivel vadászni járnak! Így erős vadász ösztöne van, de amire azt mondom neki h nem az nem! Ha nincs macska akkor nincs, tekintély kérdés és falkavezerség a lényeg ! Cicám is van sose bantana pedig a kutya előbb volt mert a cicát kidobták és befogadzuk csak itt ragadt
2013. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért lett az én cicám csak benti. Mert nem tudom őrizni, sem őt, sem a kutyákat. Mióta kötelező a csip, rengeteg a kóbor eb. Azoktól én sem érzem magam biztonságban, nemhogy szegény cica.
2013. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De sajnos a cica megy hozzá.
2013. jan. 27. 15:27
 10/11 kilien ***** válasza:
a kutya magához csalja általában a cicákat.
2013. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!