Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kinti hím macska kibírja...

Egy kinti hím macska kibírja bent?

Figyelt kérdés

Kinti macska volt... de most elköltözünk és az nem kertes, szóval oda vinném a 2 éves fiú macskámat. Gondoltam hogy majd kiheréltetem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hozzászokik majd??

1 éve kb. volt hogy bent volt egy napig, azt jól bírta, azelőtt pedig egy garázsban aludt, de kijárhatott... (Állítólag) És csak utána került hozzám.



2013. jan. 27. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Könnyen megszokják a jót, azzal nem lesz gond, pl. menhelyeken is sok kinti macskát csakis bentre adnak örökbe.

Viszont az ivartalanítást mielőbb végeztesd el, így is kell pár hét mire kimennek a hormonok belőle, nehogy összepisilje a lakást.

2013. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire kell figyelni ha odaviszem? Mármint növények..., szellőztetés stb. ???
2013. jan. 27. 10:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2013. jan. 27. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem két mentett kandúrom volt, egyik sem lázadt fel az ellen, hogy mostantól lakásban kell élniük. Ivartalanítsd, ha emeleten laksz vagy nem akarod hogy kijárjon feltétlenül tegyél fel macskahálót, mert hajlamosak leesni.
2013. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a helyzet épp az ellenkezője volt. Ivartalanított 2 éves kandúromat szerettem volna bentre szoktatni (mert kint mindig bántotta egy kóbor kandúr), pár hónapig bírtam. Minden nap keservesen könyörgött, hogy engedjem ki, kaparta az ajtót/ablakot, nekem meg a szívem szakadt meg miatta. Így újra kiengedtem, addigra a kóbor macska is felszívódott.
2013. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem is volt egy macskám aki soha nem volt ben, és mikor egyszer véletlen bezártuk az egyik szobába, össze sz*t mindent, letépte a függönyt xd hát szóval hisztizett >.<
2013. jan. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!