Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskatápot ajánlanátok...

Milyen macskatápot ajánlanátok cicámnak?

Figyelt kérdés

Karthauzi, dagi, fogkő eltávolítás előtt álló. valaki ajánlotta a Brit nevű tápot. Ez hasonló cicáknak veló, drágább, de csupa jót írnak róla: [link]

Eddig Kitekatot evett, de arra azt írták, hogy kevés a tápértéke, csak a marketingje nagy. Mi lenne számára szerintetek a legjobb táp? Tápneveket kérnék.


2013. jan. 27. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a Kitekat az egyik leggyengébb táp. Mi Brit macskatápot adunk a sziáminknak, szereti, szép a bundája tőle. Egy próbát megér :)
2013. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mecse ***** válasza:

Orijent vagy Taste of the Wild-ot, vagy Acanát (nem sokban különbözik az Orijentől viszont az én cicám az Orijent imádja az Acana meg olyan "hát megeszem ha nincs más" -féle neki), lehet venni mintacsomagot vagy kisebb kiszerelést elsőre belőlük, hogy kitaláld melyiket szereti a legjobban.


Most nem értem, a Brit nevű tápról beszélünk vagy a Royal Canin brit rövid szőrűeknek való tápjáról? :) Royal beltartalmilag nem a legjobb (szerintem), a Brit középkategóriás, nem rossz egyáltalán, 2 vonala van a prémium és a "Care", ár- és összetétel különbség is van köztük.


Ha faragnál a súlyán akkor próbálkozhatsz azzal hogy többet mozgatod és / vagy valamilyen Light tápot adsz neki. Van a Royalnak direkt Indoor formulája, Fit formulája, illetve Light is, amik direkt erre vannak kitalálva, ha mondjuk ragaszkodsz a Royal Caninhoz. Van a Leonardonak is Light formulája, a Bentonak is, a Britnek is, elég sok gyártónak.


Legolcsóbban tápot amúgy a zoofast-ról tudsz venni / rendelni.

2013. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém Royal Canin indoor-t kapott az utóbbi kb fél évben. Eléggé meghízott, gondolom a magas gabona százalék miatt. Ezért hipoallergén tápra váltok, a Brit prémium az, ami árban elég jó és az összetétele is jó.

Amit linkeltél az brit rövidszőrűeknek való táp.

Dicsérik még azokat, amiket fentebb írtak már,(Acana,Orijen,Taste of the Wild) ezekben is kevés a gabona.

2013. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:

Mindenképpen gabonamentes tápot ajánlok, mert fogyni akartok,az pedig szénhidrát. Fontos még, hogy semmi cukor ne legyen benne,semmilyen formában sem! Ja és tilos nasi, falatka, max natúr joghurt,kefír ill gyümi, zöldség -ha megeszi..(hátha),mert a mellékes falatkákból is összejönnek a kalóriák. Mecse ajánlatához csatlakozom,de van más táp is gabona nélkül (applaws, sanabelle no grain, leonardo kacsás-ebben rizs van,natural& delicious).

És mozgatás naponta többször, keveset-játékokkal, ill én szoktam dobálni nekik a száraztápot szemenként,imádnak utána rohangálni-vadászni!!

2013. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mienk Orijent kap pár hónapja. Szépen kifényesedett a szőre és nem hízott fel. Szobacica.
2013. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!