Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen illatokat, szagokat...

Milyen illatokat, szagokat nem bírnak a macskák? Mivel lehet távol tartani Őket egyes dolgoktól?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy citromot nem szeretik, meg a narancsot. Bár az én macskám az simán megeszi az utóbbit. Ja, és a hipó szagát is szereti. Tiszta ketyós. :) Várom a válaszokat! Előre is köszike!
2008. jún. 3. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szalmiákszez szagát tutira nem fogja szeretni.
2008. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Citrom, levendula, mentol - elméletben. Gyakorlatban, az én macsekomat nem különösebben zavarja, illetve talán a levendula bejött. Létezik macska távoltartó spray, de nálam az nem vált be. Próbálkozni kell.

A szalmiákszesz viszont szerintem nem működhet, hiszen ammóniát tartalmaz, ami olyan szagú, minta cicapisi, így az nem fogja elriasztani a cicust.

2008. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én hajszárítóval, vízipisztollyal, s dezodorral tartom távol, a cicatávoltartó spray nekem sem működik. De a leghatásosabb a női dezodor, szerintem annak a hajtógázát utálják. amikor rajtakapod, hogy rossz, feléfújsz, s egy idő után felismeri magát a tárgyat. aztán csak alőlhagyom a dezodoros flakont, kupak nélkül, s ha észreveszi, fülét behúzva menekül.
2008. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én próbáltam a citromot,ecetet,persze higítva,de semmi nem hatotta meg csak a VIZIPISZTOLY
2008. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam az ecet vált be.Ha valamit bekentem vele tuti ,hogy nem ment a közelébe.
2008. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!