Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Határon túlra? Nagyon de...

Határon túlra? Nagyon de nagyon szeretve lenne.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon furi amit most írni fogok,de ki tudja?!:)

Az a helyzet,hogy nagyon vágyom egy fehér birman kiscicára.Imádom õket nekünk volt egy keverék,kandúr de eltünt.Balesete volt,orvoshoz vittük,tiszta mosott ruhát cseréltem alatta,szeretve volt.Sajnos azóta sem tudtam hozzájutni egy másikhoz.:(Ahol élek lehetetlen szerezni egyet vagy ha van sok pénst kérnek érte.Ha valakinek lessz sok kicsikéje nem ajándékozna el eggyet?Jo helyen lenne,és a középpont.



2013. jan. 29. 02:11
 1/4 Mecse ***** válasza:
100%

A birman colorpoint mintázatú macsek, nincs belőle fehér színű. Fehéren jönnek a világra, de utána besötétülnek a jegyek a lábaikon (a kesztyűkkel illetve hátsó lábakon papucskákkal) a fejen, illetve a farkon.


Birman cicát fajtatisztát tenyésztőtől tudsz vásárolni. Mondanám hogy menhelyen lesz fajta jellegű keverék ahonnan ingyen elhozhatod, de ilyen fajták nem igazán szoktak kódorogni ivarosan, így ez nem nagyon szokott megtörténni.


Akinek születne csak úgy, az szaporító lenne, és ő is elkérné tőled a pénzt érte.


Olyan nincs gyakorlatilag hogy ahol élsz nem lehet hozzájutni, hozzá lehet mindenhol, plusz tenyésztők repülővel is elküldik a kiscicát ha kifizeted, csak ahogyan mondod is, nem ingyen. Mindenki sok pénzt fog elkérni érte, mivel értékes macska, egyedi karakterjegyekkel és gondos tenyésztés eredménye hogy ilyen amilyen.


Én elhiszem hogy szeretve lenne... de senki nem fog neked ajándékba fajtatiszta cicát adni.

2013. jan. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ahogy fajtatiszta labrador kiskutyát sem lehet ingyen kapni úgy a macskáknál is ugyanez van sajnos.
2013. jan. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen értem.:)Azért köszönöm nektek.
2013. jan. 29. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ingyen biztosan nem fogsz tudni szerezni. Nemsoká jön a "cica szezon", figyeld a menhelyek honlapjait hátha találsz hasonlót.
2013. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!