Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha több macskám is van hogyan...

Ha több macskám is van hogyan oltassam őket, egyszerre vagy lehet pár hét különbséggel is? Felnőtt macskák, első oltás.

Figyelt kérdés
Egyszerre kicsit nehézkes lenne, anyailag is és az elvitel is. De ha kell megoldom természetesen!

2013. jan. 29. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy egyszerre akkor egymás után, de minél hamarabb, mert az oltott cica ugyan úgy hazaviheti a betegséget mint az, amelyik nincs oltva. Mivel felnőttek arra is nagy az esély, hogy már eleve fertőzöttek valamivel, de az oltás ebben az esetben sem árt (ugyan nem is használ, de remélhetőleg egészségesek a cicák).
2013. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy bentiek.
2013. jan. 29. 12:19
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
60%
Miért nem hívod házhoz az orvost, mi nálunk ez bevált rendszer!
2013. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, de nem tudtam, hogy lehetséges. De akkor beszélek az orvossal :)
2013. jan. 29. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!