Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska tökének van köze a...

A macska tökének van köze a macska hangjához?

Figyelt kérdés

Hároméves kanmacskámnak olyan kicsi a töke, hogy alig látszik, a hangja meg olyan, mint egy kismacskáé. Amikor eszik és morog közben, akkor is nagyon "kappanhangú". Míg tudok az utcában egy nagyon fejlett kanmacskát, és annak borzasztó mély a hangja. "mööau"

Áh, tudom, hogy hülye kérdésnek tűnik, de azért oltogatásokat nem kérek, nem azért kérdezek.


2013. jan. 29. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Termeszetesen nincs osszefugges.
2013. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nincs. És tapasztalatom szerint az embereknél sincs. :D
2013. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mecse ***** válasza:

Nem tudok róla hogy ilyen lenne. Most utánaolvastam egy kicsit és van ahol azt írják hogyha ivarérés előtt ivartalanítanak egy kandúr cicát akkor örökre kiscica hangja marad.


Hát akkor nem tudom az én kandúrom mi, de olyan öblösen tud nyávogni hogy néha károg meg ugat szabályosan :DDDD És 10 hetes kora óta golyszlik nélkül él :).


Szóval azt mondanám hogy nem, nincs, hacsak nem a kandúrom ivarosan death metal énekes lett volna.

2013. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!