Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtam egy 4 hetes házicic...

Befogadtam egy 4 hetes házicicát, aki egy rétre volt "kidobva". Mit csináljak Vele?

Figyelt kérdés
A cicust pipettával kell etetni vizes tejjel, de állandóan nyűszít. Hiányzik neki az anyja. Én nem tudom megtartani,de arra gondoltam, hogy menhelybe elvinném... az lehetséges?!
2009. szept. 2. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát... egy próbát megér, de nem biztos, hogy módjukban áll cumiból etetni egy kismacskát. Hívj fel azért néhány menhelyet.


A legjobb az lenne, ha még néhány hétig magadnál tarthatnád, addig, amíg megtanul önállóan enni.


A legjobb az lenne, ha magad keresnél neki gazdát. Ha szerencséd van, még az is lehet, hogy találsz olyan elszánt embert, aki hajlandó cumiból fölnevelni.


Tehéntejet ne adj neki. Vagy vegyél tápszert, vagy adj neki laktózmentes tejet.

2009. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, sok lett a legjobbazlenne :)
2009. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban 4 hetes, akkor már nincs nagy gond. Én is 4 hetes cicát neveltem fel, és csak az első 2-3 napban kellett cumival etetni (addig valóban sírdogált), utána már önállóan tudott junior szószos tápot enni. Etetés után masszírozd meg puha nedves ronggyal a pociját és a popsiját, hogy tudjon kakilni.

Ha nem akarod megtartani, hirdesd meg cicás oldalakon fényképpel.

2009. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress neki gazdit, addig kérlek etesd.
2009. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!