Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap örökbe fogadtam egy...

Tegnap örökbe fogadtam egy kandúr cicát. Normális, hogy máris úgy viselkedik mintha ezer éve velem lenne?

Figyelt kérdés

Persze örülök neki, h nem fél, otthon érzi magát meg minden, csak lehet hülyén hangzik, de én kicsit küzdeni akartam a szeretetéért. Most ő azért ilyen mert "hálás" hogy hazahoztam, vagy bárkivel aki szembe jön vele az utcán ilyen? Én ugyanolyan vagyok neki mint bármely idegen?

Pl. ma reggel így feküdt az ágyamon, tényleg aranyos és imádom is, de normális hogy már a második nap így megbízik bennem?


[link]


2013. jan. 30. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a cica :D !!!

Vannak félősebb és barátkozósabb macskák, ő a barátkozós típus és hálás is, a kettőt összeadva olyan amilyen. Te más vagy neki, te vagy mostantól a gazdája!

2013. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De édes! Különböző színűek a szemei? Szerintem hálás Neked, látszik a szemén! Nagyon szép dolog Tőled, hogy örökbe fogadtad!
2013. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Hála mint érzelem nincs az állatok rèszérol. Ők nem mondják magukba,hogy "jaj de kedves hogy befogadott ez a simabőrű!hàlából most jo cica/kutya/tehén leszek."

Ilyen az alaptermészete...láttam én már idegbeteg macskát is akivel a gazdája sem birt soha

2013. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
De cuki. :)
2013. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

szerintem nekik is megvan a személyiségük, valamelyik barátkozósabb, mások félősebbek, meg attól is függ, hogy honnan jött. nekem is volt ilyen cicám, mentem hazafelé, útközben megláttam megsimogattam és hazakísért. a gazdája hiába vitte el mindig visszajött pedig jó helyről jött :)


édes ez a macsek amúgy :)jól megtermettnek látszik. és jól látom felemásak a szemei?

2013. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a cicák alapból érzik, ki szereti őket.

Nálunk én etetem őket, ha elutazom, a család. Szeretik ők is, de lehet, csak elviselik. Úgy rohannak a macsekok egy napi távollét után hozzám, lábamról levernek. Jönnek mellém aludni, hízelegnek, dorombolnak.

Örülj, hogy nem kellett sokat harcolni a szeretetéért.

Megérezte, Téged szerethet. A macskák okosak,értelmesek!

2013. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, kék és zöld szemű cica. :) Valóban duci egy kicsit. Nem utcáról mentett, hanem az előző gazdái adták be a menhelyre, jött náluk a baba azt hiszem. Szóval ezért van ilyen jó állapotban.
2013. jan. 30. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:

De helyes. :)

De azért egy fogyókúra ráférne. :)

Fura hogy ilyen hamar beilleszkedett, ilyen gyorsan csak a kölykök szoktak, vagy még ők sem. De végül is minden cica más és más. Örülj neki, hogy máris boldog nálad, ezek szerinte valamit jól csinálsz. :)

2013. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!