Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemrég nyomtalanul eltűnt a...

Nemrég nyomtalanul eltűnt a macskám. Esetleg lenne valami tippetek mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Két napja hajnalban eltűnt. Az lehet, hogy a tetőről lezúduló hókupac betemette vagy esetleg valami más történt... Vérfoltok nincsenek és az utcán sincs elütve.

2013. jan. 30. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra, lehet, hogy csak elcsatangolt. Sok cica szokott ilyet. Próbálj plakátokat kitenni a környéken, hátha valaki látta vagy befogadta.
2013. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Rendes vagy, hogy megnyugtatsz. És köszi a tippeket is. :)
2013. jan. 30. 21:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában elég sok macska párzik. Járnak udvarolni, meg pasizni. Ha meglesz a cica mihamarabb ivartalanítsd. Nem fog annyit csavarogni, max. a környéken.
2013. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Barátaim is valami ilyet mondtak. Csak az a baj , hogy pont a hétvégén műtettük volna meg...
2013. jan. 31. 20:26
 5/19 anonim válasza:
Velünk is így volt. a macskánk műtét előtt eltűnt. az állatorvosnál ahova vittük volna nem volt röntgen... ezért elvittük máshova. ott volt és azt mondták, hogyha máshova vittük volna egy napig ha húzta volna. el volt szakadva a rekeszizma. nem kapott levegőt. Ezért mondják azt, hogy a macskák megérzik mi történik majd velük...
2013. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem sose megy el a cicám... de nekünk ezért van rajta csengős nyakörv. nem tudja elfogni a madarakat olyan könnyen, és mindig tudom merre jár. ha visszajött a cica ( remélem h visszajön :) ) ajánlom szerezz be te is egy ilyet. én 1000 forintért csináltattam rá kulcsmásoltatós emberrel bilétát de még senkisem hívott h elveszett volna a macsekom mert a utcában járkál. az a baj hogy lehet h valaki hazavitte... reméljük nem de szerintem hirdess
2013. febr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat és a tapasztalataitokat! Rendesek vagytok! :D
2013. febr. 7. 19:32
 8/19 anonim ***** válasza:
Az enyém már 3 hónapja nincs meg. Közmunkásokra tippelek, biztos vannak felétek is.
2013. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most, hogy mondod nemrég néhány ember jött valami csövet szerelni a környékre. Nem biztos, de lehet, hogy ők vitték el...
2013. máj. 25. 20:19
 10/19 anonim ***** válasza:
errefelé a közmunkások erről híresek
2013. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!