Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gonosz a macskám. Természetile...

Gonosz a macskám. Természetileg ilyen vagy mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
Kiskorában is nagyon rossz volt, de azóta se nőtte ki, és szerintem már nem is fogja. Miközben alszok, neki ugrik az arcomnak és úgy belém karmol, hogy megmarad a helye. Felmászik a szekrény tetejére, szerintem csak azért, hogy engem idegesítsen, és miközbe mászok fel érte jót röhög rajtam. Ki lehet belőle ezt nevelni, vagy ilyen marad örökre? :( ha igen, hogyan?
2013. jan. 31. 06:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És hogy szokott röhögni?
2013. jan. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a gonoszság emberi tulajdonság, egy macska, és egy állat sem lehet gonosz!
2013. jan. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sose volt benti macskánk,igy az arconkarmolást nem tom de tuti agyonvágnám, vagy legalábbis kizárnám a hálobol. macska mellett nem lehet aludni. a szekrényre meg had másszon szedd le a törékenyet mi bajod lesz attol h ott ül? lejönni meg le tudnak. ha meg nem akkor megszivta.
2013. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem gonosz, hanem tipikus unatkozó macska. hagyd, h a szekrény tetején legyen, a macska akkor érzi magát csak nyugalomban, ha egy magas helyen lehet. kell neki ilyen hely. egyébként meg játszani kell vele és ha teheted, engedd ki, hadd mászkáljon.
2013. jan. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egész nap - gondolom -, amikor nem vagy otthon biztosan alszik. Éjjel játszani akar.

Nekünk is felmászik, illetve felugrik a szekrény tetejére. Éjjel csukd ki a hálóból, ha hagyja magát!

2013. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem minden macska alkalmas házikedvencnek, pl. nekünk 2 kerti macskánk van, amik csak akkor fogadják el a simogatást, amikor kajáért nyaliznak. Közülük az egyik igazi vadász, egeret, rigót, galambot rendszeresen levadászik és utána lehet látni, hogy élvezettel szadizza zsákmányát. Tudja azt is, hogy pl. rigóért nem kap dicséretet, mert azt mindig a kert hátsó részébe szokta vinni.


Azt szokták mondani hogy kutya és macska között lényeges különbség az, hogy a legtöbb kutya akkor sem bántaná a gazdáját, ha hirtelen az ember kétszeresére nőne, viszont a legtöbb macska ez esetben a gazdájára támadna.

2013. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Jaj már..nem gonosz, hanem macska.

A macskák eredetileg végül is ragadozók, nem lehet elvárni tőlük, hogy full szelídek legyenek. amelyik ilyen (pl. az enyém, hehe), az túl van már eleve tenyésztve. Ennek is megvannak a hátulütői, betegeskedőbbek, gyengébbek, stb.


De hogy gonosz..! jaj! Se nem gonosz, se nem angyal. Macska. Állat.


Gonosznak tűnik, de akkor is megkérdem, ha kandúr, ki van herélve...?

2013. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy állat sem gonosz! Ő csak egy szegény unatkozò cica akivel többet kéne foglalkozni! És nem úgy telinteni rá mint egy púpra a hátafon! Szeretettel kell feléjük fordulni! :)
2013. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mondjuk az engem is érdekelne, hogyan "röhög" egy macska.
2013. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én cicóm is csinált ilyet, mert úgy gondolta ő már eleget aludt, mehet a játék, ilyenkor kiraktam, most már általában végig alussza az estét esetleg pisilni kel fel....
2013. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!