Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jó neki a dobozban? Nem...

Miért jó neki a dobozban? Nem jön ki!

Figyelt kérdés
Macskám múltkor bemészott a kartondobozba, amin van tető. Ma is akart, de ma én tettem bele, majd rátettem a kartontetőt amit egyik oldalán megtámaszottam. És már vagy 2 órája ott gubbaszt. Csak ki tud jönni magától nem? Vagy ha ki akar jönni nyávog nem? Miért fekszik ott ennyit? A doboz oldalsó lyukánál bedugtam az ujjamat, erre ő kirakta amancsát. Elkezdtem simogatni a mancsocskáját, kitette a másikat is. xD Most ott fekszik kilógó mancsokkal és alszik még mindig...
2013. jan. 31. 19:18
 1/5 anonim válasza:
gondolj bele hogy mikor kicsi voltál bunkert építettél és anyukád sehogy sem tudott kiszedni na ő is ugyanúgy meg fogja unni mint te ;DD
2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a macskák imádják a dobozokat!

http://www.youtube.com/watch?v=EKvNqe8cKU4

2013. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak az a háza. Elöl kivágtam u alakban és a tetejére tettem egy régi párnát. Beletettem egy meleg pulcsit. Most is ott alszik. A macskák imádják a kuckókat. Bebújnak mindenhová.
2013. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki tud jönni, ne félj. Nálam az egyik kinyitja az akasztós szekrény ajtaját, bemegy, az becsukódik utána és mikor megunja, kijön. Szeretnek nyugodt, zárt helyen aludni.
2013. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyemek is szeretnek dobozban aludni :)

Az egyik kinyissa a szekrenyt es bemegy ott alszik es mikor megunja kijon :)

2013. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!