Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 macska másfél szobás lakásba...

4 macska másfél szobás lakásba? Reménytelen?

Figyelt kérdés
ivartalnitva, oltva vannak, csak osszekoltozunk egy ismerossel, ès neki is van 2, meg nekünk is.
2013. jan. 31. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
az biztos hogy lesz szag és felfordulás
2013. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szag nem lesz, mert ivartalanítottak, felfordulás sem. Legyen sok helyük ahová felmászhatnak, akár direkt nekik felszerelt polc, magas kaparófa, de a szekrény teteje is megteszi. Én sem lakok sokkal nagyobban és kicsivel több van, mint 4 ;)
2013. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 van, semmi gond nincs, a nap nagy részében úgyis alszanak csak.
2013. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Három cicánk van, ugyancsak másfél szobás lakásban. Mind ivartalanított. Két cicavécé van a fürdőben, naponta takarítjuk, jó minőségű, illatosított, rögösödő almot használunk. Semmilyen szag nincs a lakásban. Arra tényleg nagoyn figyelj, hogy legyen kaparófa, játék, amivel le lehet kötni őket, mert bizony nálunk előfordult, hogy nekiestek a bútoroknak. De azóta már megoldódott ez a gond.
2013. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egyébként pedig hiába lenne 5 szoba, mindegyik körülöttünk szeret lenni, mindig ott vannak ahol mi.
2013. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen természetűek a cicák. Nekem 2 örökmozgó van, ahol ők megjelennek, ott kő kövön nem marad :D Viszont pl. szüleim cicája idős már, ő abszolút nem zavar sok vizet, kb. ott alszik, ahova lerakják.

Az elején lesz fura, amíg a cicák összeszoknak, de utána szerintem nagyon jó lesz nektek a sok kis bársonytalpúval :)

2013. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, a macskáknak nincs különösebb levezetendő mozgásigényük, ami meg van nekik azt egy szobában körberohangászva, vagy a kaparófán őrjöngve is le tudják vezetni és ha rendesen vannak takarítva az almok büdös sem lesz. Hacsak nem albérletről van szó szerintem semmi akadálya.
2013. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!