Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy vemhes a cicám!...

Lehet, hogy vemhes a cicám! Vemhesség jelei? Esetleg, ha csak pocit növesztett, lehet adni neki fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Pár napja befogadtam egy nőstény cicát, rögtön nagyon bújós volt. Már második nap a hátán feküdt az ölemben, hasát mutogatja. Észrevettem, hogy a csipőjénél valamival nagyobb a pocija, és elég kemény.. Esetleg vemhes? Nem vagyok benne biztos, de ma vennék neki fogamzásgátlót. Ha vemhes, tenne kárt a kiscicákban?
2013. febr. 1. 12:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nincs hozzászokva a rendszeres kajáláshoz, azért puffadt fel picit? Ciciejei nem nőttek, nincsenek megduzzadva
2013. febr. 1. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem kárt tenne benne,egy állatorvos megtudja mondani biztosra,szerintem még várjál vele

de pl én a kutyusommal voltam így,nőtt a pocija,azt hittem hogy csak azért mert végre van rendes kajája és minden nap ehet,nem láttam rajta semmi furcsát,később gyanús lett hogy még mindig hízik,de akkor is csak a kajára fogtam,erre 4kicsit ellett

2013. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, talált macskánál amúgy sem árt, ha látja. Megtapogatja, és megmondja mi az, ha kell csinál ultrahangot. Ha nem vemhes, akkor kaphat fogamzásgátlót, de csak addig míg el nem tudod vinni ivartalaníttatni. Ha most van rá pénzed, akkor most végeztesd el, ha nincs más baja, de azt mindenképp az orvos fogja megmondani.
2013. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:
36%
Vidd el állatorvoshoz, és ő megmondja, hogy mi újság! Ne kísérletezz, mert a cica belepusztulhat!
2013. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz, és kérj tőle időpontot az ivartalanításra, amennyiben egyébként egészséges a cicus. Azt mindenképp el kell végezni, így most még halogatni sem tudod. Semmiképp ne szülessenek meg a kölykök, ha vemhes is!!! Rengetegen várnak gazdira, szemernyi eséllyel, vagy a nélkül :-(
2013. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!