Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utál a cicám?

Miért utál a cicám?

Figyelt kérdés

Régen tök jól megvoltunk, de 2-3 hete ha odabújok hozzá, vagy elkezdem simizni felkel és arrébb megy. Nem lehet felvenni, nem lehet szeretgetni, meg semmi :S miért csinálja ezt.

Fiú ivartalanított cica 9 hónapos.



2013. febr. 2. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is ilyen. 9 hónapos lány cica, nincs ivartalanítva és a párom nem tudja már rendesen megsimogatni, szeretgetni, mert felkel és arrébb megy. Nem tudom, hogy miért, csak azért írtam, hogy legalább nem vagy egyedül :-S
2013. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól még érezhet valami olyat, hogy egész más társaságra vágyik, mint a tied.

Nem utál, csak ez az időszak alapjaiban a macskák párzási időszaka, lehet hogy ivartalanítottad, de ettől még lehet "frontérzékeny".

Max. február közepére elmúlik, várd meg, amíg ő kezd el bújni hozzád.

2013. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát oké. Lehet az is a baja, hogy szobacica, és nem engedem ki az udvarra se (ennek az az oka, hogy elég veszélyes környéken lakunk és már nagyon sok cicám eltűnt, meghalt, vagy éppen itt kínozták bizonyos emberek a ház előtt... szóval ezt már nem.) de néha meg ide jön hozzá és még talán a fejét is túrja néha, de ez max 3naponta 1x fordul elő. szóval szóval szoba cica, de van itt egy lány cica is a lakásban... (ezért lett ivartalanítva)
2013. febr. 2. 11:12
 4/6 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat, akkor tényleg nem vagyok egyedül :S :)
2013. febr. 2. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ettől függetlenül a társaságodra vágyik (bemegy hozzád a szobádba, melletted ül/fekszik) akkor nincs problem.
2013. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most is ide jött a számítógép asztalra és lefeküdt, itt alszik éppen most is előttem, de ha én oda megyek hozzá, az valamiért nem jó... hátha meg még meg is simizem akkor meg már "menekülni kell" Nem értem, pedig nagyon szeretek ezt a kis "majmot" ♥
2013. febr. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!