Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elkóborol a cicád, akkor...

Ha elkóborol a cicád, akkor addig keresed, amíg meg nem találod vagy megvárod, hogy hazajöjjön magától?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
eddig mindig hazajött magától
2009. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Megkeresni lehetetlen, hiszen akárhol lehet.

Megvárom hogy hazajöjjön.

2009. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Amíg kicsi, pár hónapos volt, addig a kereséssel próbálkoztunk, de aztán feladtuk, mert reménytelen volt! Ha a közelünkben tartózkodott -miközben a kétségbeesett lányommal kutattunk utána-, akkor sem jelezte, hogy ott van...


Ma már kivárjuk, míg hazajön. Szerencsére nem az a kóborlós fajta. Inkább csak napozni jár a közelbe:)

2009. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Na hát én NAGYON szerencsés helyzetben vagyok,mert megáldott a sors egy borzaztó inteligens kutyával aki tudja nekem menniyre fontos a cicám és NEM engedi ki a kapun egyszer kiakart jönni utánnam és a kutyám felkapta és elvitte hátra azt hittem leesek a bicikliről :)Azóta mindig mondom,hogy vigyázz cicusra :)

Hát igen,egyébként én ha már nem jönne haza este akor másnap keresném.

2009. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
ha haza jön 1 napon belül akkor kösd meg ha nem akkor megdöglött a fattyú
2009. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

utolsó, te ........ ...na mindegy


Keresném.

2009. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Én itthon várok.

Keresném és mennék utána de itt nem lehet, mert mindenhol házak vannak, meg kertek stb. hova menjek... bárhol lehet, aztán ha kicsit elkóborol ott a mező meg az erdő. Nem igazán tudnám hol keresni.

Többször előfordult már ilyen, egyszer egy kiscicám veszett el hónapokig minden nap órákon át hívtam, kimentem a kertbe és mindenhol kerestem, a kert minden sarkából kiabáltam neki, hívtam. Elindultam volna megkeresni, de egyszerűen nem tudtam hova.

Amikor a nagycicáim nem jöttek haza pár napig akkor sokszor hívtam őket napközben is, meg egész nap idegeskedtem, ennyi. Később hazajöttek maguktól szerencsére.


Én vidéken lakok, illetve külvárosban. Pont olyan részen, ahol nincs értelme keresni, mert nem tudja az ember merre induljon és felesleges.

Ha olyan helyen laknék, ahol lenne értelme akkor indulnék keresni, ha 1-2 nap után nem jönne haza, házakba is becsengetnék, kérdezősködnék.


Ha eltűnt a cicád akkor kívánom, hogy minél előbb menjen haza hozzád.

2009. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
En keresem, eddig mindig bevalt, mert ha hallja a hangomat akkor szalad felem es kozben be nem all a szaja.
2009. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogyha nem hallgat a nevére és nem ugrik a hangodra, akkor nem érdemes úgy keresni, mint pl egy elveszett gyűrűt. Szinte lehetetlen ilyen módon rábukkanni, mivel ez olyan, mintha egy tűt keresnél a szénakazalban. Tényleg bárhol lehet a macska, lehet, hogy több utcával odébb kuksol egy terebélyes bokor alján, de az is lehet, hogy akár 2-3 km-re is elcsavargott. 1 hétig érdemes várni, remélhetőleg addig hazajön. Ha utána sem kerül elő magától, akkor el kell kezdeni kiplakátolni a környéket, kérdezősködni az emberektől... stb. ha azért kérdezed, mert elveszett a cicád, szívből kívánom, hogy viszontlásd.
2009. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Azert lettem lepontozva mert okos a macskam?

De primitivek vagytok...

2009. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!