Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a macskám?

Miért ilyen a macskám?

Figyelt kérdés

Nem értem miért viselkedik sokszor agresszívan velem a macskám. Nem tudom hova tenni, nem tudom eldönteni, hogy most azért csinálja azt mert játszik, vagy azért mert nem szeret? A probléma: sokszor nekem ugrik akár az arcomnak akár a lábamnak, hátamnak. Mindegy neki, támad. Egyik pillanatban simogatom a másikban pedig már úgy néz rám hogy mindjárt megöl és már ugrik is. Mi lehet az oka? Kérlek titeket segítsetek ha tudtok valamit erről.

A cica 2,5 éves ivartalanított kan, egy éve él lakásban.


2013. febr. 2. 12:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Annyit tudok tenni, hogy figyelem mikor jön rá a hülyeség és mikor néz úgy, hogy nekem ugrik, és akkor már megyek is onnan. De sokszor utánam fut és a lábamnak esik, tehát a lábamat nem tudom védeni, de az arcom próbálom, mert simán neki esik annak is, ha az van közel. Viszont a napokban észre vettem, hogy sokat rázza a fejét és vakarja, valószínűleg atkás, és a fekvőhelyén is látok ilyen fekete kis dolgokat, úgyhogy holnap viszem orvoshoz, lehet, hogy azért ilyen durva velem, mert fáj a füle.. szóval lehet, ha kezelve lesz elmúlik, mert hát nem volt ő ilyen velem eddig.
2013. febr. 10. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!