Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a Macska titka?

Mi a Macska titka?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi te rájötél e már a macskáddal kapcsolatban olyan macskatitkokra, amikre senki más nem
2013. febr. 2. 19:49
 1/3 MacsekCicus ***** válasza:
megérti amit mondasz neki
2013. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy mondjam, megérti akkor is. Mindentudó.

Arra jöttem rá, hogy hiába tesz úgy időnként, mintha utálná a pofámat, vagy a gyerekemet, akkor sem tud élni nélkülünk. Ha tovább alszok, már csekkol, hogy élek-e még, jön szólni, ha későn fekszek, a kicsire meg az ágy lábánál vigyáz, a legjobb légzésfigyelő.

2013. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Működött valami megmagyarázhatatlan köztünk. Kétszer tűnt el (önhibáján kívül). Egyszer bemászott egy kocsi motorterébe és elvitték másik faluba. Átmentem a faluba és elkezdtem gondolkozni, hogy én hova mennék ha a helyében lennék. És bizony pontosan ott volt. Másodszor is szinte ugyanez történt. Szegény mindezek mellett nagyon beteg volt (szívelégtelenség) és mindig megéreztem ha rosszabbul van és már mentünk is az orvoshoz. (Soha nem tévedtem, minden esetben injekcióra volt szüksége mert gyűlt a folyadék a mellkasában.) Nagyon jól megértettük egymást, egész életében mást nem is fogadott el, csak engem. Imádtuk egymást. Most van egy cicám, de még semmi különöset nem fedeztem fel benne :( Remélem az is eljön egy nap.
2013. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!