Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két és fél éves nőstény...

Rapcsák Anna kérdése:

Két és fél éves nőstény került föl hozzám vidékről, két éve hasmenéses panaszai vannak, nagyon lesoványodott, nálam kötőhártya gyulladása is lett. Macska AIDS-re gondol egy orvos a sok közül akivel beszéltem. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Ápolt tiszta bundája van, gyönyörű fogai, ínye, semmi fekély, semmi tályog, láza hőemelkedése nincs, csak borzasztó vékony, és az én macskám is elkapta tőle a hasmenést kötőhártya gyulladást másfél hónap alatt.

Egy hónapja járunk dokihoz, hétfőn viszek székletmintát.



2013. febr. 2. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első az kellene legyen szerintem, hogy teszteltetitek mindkettőt, hogy biztosan tudjátok, mivel álltok szemben, mert ugyan úgy lehet mondjuk leukózis is. Immunerősítőt kapjanak, nekünk a Vetri DMG vált be, plusz prémium táp az immunrendszer erősítésére. Ha kiderül hogy mi az, és a te cicád negatív, oltasd be, bár az sem jelent 100%-os védelmet.
2013. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A székletvizygálat jó,de nézesse meg az orvos a Giardiát is a székletben.

Csináltass vértesztet Fivre és Felvre.Ha ezek megvannak akkor már jobb a helyzet hisz tudod merre indulj.

Én a giardiára gyanakodnék első körben.

2013. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!