Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap reggel kaptam egy 1...

Tegnap reggel kaptam egy 1 eves ivartalanitott kan cicat, es mindig elbujik, es fel. Nem eszik, nem iszik, egy 24 oraja nem volt az alomban sem uriteni. Mikor lesz ujra baratsagos es jatekos. Mit csinaljak, hogy jol erezze magat?

Figyelt kérdés

#cica #uj otthonban a macska
2013. febr. 3. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,ez természetes ilyenkor.Legyél vele türelmes!Az enyém 5 napig nemevett,alig ivott,és nemkakilt.Utána minden rendben lett. :)

Sőőőt....Tehát egyet se izgulj!

2013. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! En is igy gondoltam, de kis turelmetlen vagyok:) VArom masok tapasztalatat is :)
2013. febr. 3. 12:06
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
35%

Nyugi, először fel kell fedezze a helyet! Az alomba mindig tedd bele, ha esetleg kell neki, akkor tudjon pisilni.

2-3 nap múlva majd oldódik ő, csak mindig ne légy a nyomába!

2013. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a 2. cica. Egy hétig az ágy alatt lakott. Én úgy oldottam meg, hogy mindent oda tettem az ágy mellé, almosdobozt is, nappal pedig nem mentünk be a szobába (háló, úgyhogy éjjel szintén nyugi volt). Szegényke elég szélsőséges körülményből mentett volt, eltelt még aztán jó pár hónap, mire egyáltalán kézbe lehetett venni. Türelem kell, bármilyen nehezedre esik is.Meglátod, megéri.
2013. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik cicám volt ilyen, az első 2-3 napban az ágy alatt lakott. Néha kivettem és odaraktam az ételhez, alomhoz, akkor evett, aztán kicsit simogattam és hagytam visszamenni az ágy alá. Aztán egyik éjjel arra keltem, hogy odafeküdt mellém az ágyra. :)
2013. febr. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!