Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bújik a cica be a pléd...

Miért bújik a cica be a pléd alá aludni? Nemfog egyszer megfulladni? Órákat el van alatta!

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 00:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam. Enyém is mindig oda bújik, ráadásul vastag a takaró. Még nem fulladt meg... :D
2013. febr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a macskák szeretik a sötét, szűk helyeket, szeretnek elbújni. Ha nem ültök rá és nem csomagoljátok be még jobban, akkor nem fog megfulladni. Ne aggódj! Ha egyébként nincs semmi baja, akkor jól érzi ott magát, elvan. :)


Mi pl. felajánlottunk a három macskánknak egy közepes méretű bélelt kutyakosarat és egy nagyobbacska tévédobozt, amit szintén kibéleltünk és letakartunk egy pléddel. Naná, hogy utóbbit használták, pedig elvileg ott sötét volt, szűkösebben fértek el stb - a kutyakosár pedig csak nyáron működött, 40 fokban. :D

2013. febr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A pléd azért csak levegőzik valamennyire, viszont a szatyrokat dugd el előle, nehogy abba is belebújjon.
2013. febr. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Azok kívül, hogy szeretik a meleg, sötét helyeket, olyan helyen is szeretnek aludni, ahol érzik a szeretett gazdi illatát. Pl. cipőn, ruhán és ágyon is, vedd bóknak. :) Megfulladni nem fog a takaró alatt, ahogy te se. :) Ha nem kényelmes neki, úgyis kijön, csak figyeljetek, hogy ne üljetek rá. :)
2013. febr. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém például bemászik a szekrénybe, és rá kell zárnom az ajtót. Néha benézek hozzá, de esze ágában sincs kijönni. Ha ki akar jönni, akkor szól magától.
2013. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces, nálunk két kicsi van, és csak az egyik szereti, de az nagyon. Meglát egy takarót, zacskót, már rohan is alá/bele. A ruhásszekrényt viszont mindketten nagyon szeretik, tolóajtós, a kis mancsukkal meg fejükkel kinyitják és beülnek :)


Egyik nap láttam, hogy a takaró alatt van a macska, ki akart szedni. Felemeltem a takarót, hát a macska sehol sem volt... benne volt a huzatban!! :))))

2013. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy megfulladna tőle.Enyém régebben mindig a takaróm alá feküdt éjszaka.Mostanában nem csinálja.
2013. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én válaszom miért lett lepontozva? Világosítson már fel valaki! XD
2013. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mkinek a válaszokat,megnyugodtam,hogy nem az én cicusommal van a baj! :) 8-as,én már ezen nem lepödöm meg,aki bohóckodik,annak felviszik,aki normális választ ad,annak le!! Nálam,100 pontos vagy! :)))
2013. febr. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!