Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik utálják a macskákat,...

Akik utálják a macskákat, miért utálják őket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez miért kutya kategóriában van? :)

Egyébként engem is foglalkoztat a kérdés, én imádom őket. Igaz, hogy nem olyan hűségesek, és szolgalelkűek, mint a kutyák, de nagyon tudnak ők is szeretni!

2013. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ide írta, mert a macska kategóriát látogató emberek szeretik a macskákat. :)


Amúgy fogalmam sincs. Nekem kutyám is van, macskám is van, ugyan úgy imádom őket.

A kutya valóban szolga lelkű, bármit csinálhatsz vele, imádni fog. Ellenben a cica szeretetéért meg kell küzdeni. És olyan jó a kis szőrös dorombolósokkal együtt aludni. :)

Igazából annyira nagyon más állatok, hogy nem is kéne őket összehasonlítani. Ilyen erővel hasonlítgathatjuk őket egy hörcsöghöz is. :D

2013. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:

"Szerintem azért ide írta, mert a macska kategóriát látogató emberek szeretik a macskákat. :)"


De ebből még nem következik, hogy a kutya kategóriába járók nem szeretik. Én is szeretem őket.

2013. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert átjárnak más udvarába piszkítani, (fosni), vagy megjelölnek dolgokat. Ez elhiszem, hogy kellemetlen, a macskát ivartalanítattni kell, akkor nem jelöl oltási büdöset minden sarokra. Létezik macskabiztos kerítés is, amit sajnos nem igazán láttam még ebben az országban sehol. Így a macska csak a gazdája udvarán lenne. Az is zavaró lehet, ha agyba főbe ellenek, verekednek, bagzanak. Ez ellen is ivartalaníttatni kell.

Én szeretem a macskákat, több is van, csak azén portámon.

2013. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a frua, hogy mindig azok írnak ide javarészt akik szeretik őket, az macskautálóknak eszük ágába sincs ezt megmagyarázni. xD Azért a kutyásba raktam, mert sok kutyás ember van akinek elenszenves a macska... Nem tudom, hogy a moderátor átrakja e.. Ha igen akkor az egyéb kérdésekbe tegyék!!! xD
2013. febr. 4. 14:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én értem a nyelvtant, csak kicsit íráshibás vagyok (billentyűzeten) és egyébként is rosszak néha a bilentyűk, ezért bocsi.
2013. febr. 4. 14:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Fantasztikus. -_-
2013. febr. 4. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze normális ember nem utál semmilyen állatot, végképp nem bántja, hanem inkább megpróbálja megoldani a helyzetet. De sajnos az ilyen macskatulajdonosok nem akarnak változtatni általában.

Ezért kell mindenkinek a saját macskájára vigyázni, mert mindig lesznek olyan emberek akik képesek őket bántani. Akár macskabiztos kerítéssel, vagy kennellel. Egy ivartalanított macskának nincs szüksége végigjárni az utcákat, elég neki a lakás plusz kint annyi hely, ahol elszaladgál.

2013. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!