Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem eszi a csirkemel...

A macskám nem eszi a csirkemellet, se nyersen, se főve. Hogy ízesítsem, vagy mit csináljak a hússal, hogy megegye?

Figyelt kérdés
Mindig marad nyesedék hús, de a macska nem eszi, kidobni nem szeretném.

2013. febr. 4. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A csirkemellet az enyém se eszi, mert elkényeztetett dög, s nem elég erős az íze neki. Egyél májat, halat, annak a maradékát tuti eltakarítja :D Vagy keverd össze a nedves tápjával, sajnos jobb ötletem nincs
2013. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vicuska87 ***** válasza:
48%

Semmit!

Az enyém sem eszi, sem így, sem úgy! Sajnos amit a boltba veszel, már nincs is csirkehús szaga, hanem ilyen semleges szagú! Ez van, ha tanyasi csirkét veszel, ami valóban kukoricán, és zöldön nevelkedett, na azt majd megeszi!

2013. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gyakran kényezteted őket finom falatokkal, akkor igazából megtehetik hogy válogassanak a sok finomság között. Így ami annyira nem íncsiklandó, azt nem eszik meg. Esetleg keverd bele a tápjukba, az beválhat.
2013. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki mást ha éhes lesz megeszi
2013. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod egy picit megsózni, mert a cicák szeretik a sós ízt. Esetleg keverd össze májjal, hátha úgy már jobban tetszik neki.
2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak főzve add neki, nem túl biztonságos már a nyers csirkehús. Én 1 kiskanál konzerv pástétommal keverem, úgy nagyon szeretik.
2013. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom belekeverni valamibe, köszi a válaszokat! :)
2013. febr. 5. 21:35
 8/10 anonim válasza:
0%

Az én cicám imádja a csirkemell minden formáját!! :)

Sztem ha nem szeret vmit,nem kell erőltetni.


Az enyém például rajong a pékárúért.előbb megeszi mint a -külön neki készített- sült kolbászt!!

Ezért inkább sajtoskiflit veszek neki mint hústerméket! :)))

2013. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, ja, csak 10 éves korára májbeteg lesz :-( Szar, amikor későn derül ki, hogy a neki tetsző életmód az életébe kerül. Mi így jártunk...
2013. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
a macskák Whiskas-t vennének :)
2013. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!