Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám, szerintetek...

Eltűnt a cicám, szerintetek meglesz?

Figyelt kérdés

5hónapos kandúrka,tegnap reggel 4kor engedtem ki és 9re már nem jött haza :( Nagyon szófogadó cica,szóltunk neki és azonnal jött,de most nem.Körbe jártam a szomszédokat a hátsó kert szomszédokat is,de semmi :( Úton nem volt elütve,bokrokat is átnéztem,de semmi.Ma raktam szórólapokat hátha....

Akinek tűnt már el ilyen korú cicája neki meglett,ha igen mikorra?

Szerintetek van még reményem? Kb.óránként kint kiabálok neki.



2013. febr. 5. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hogy elcsavargott 3 napig nem is láttuk de hazajött, úgyhogy szerintem van remény. De az jó hogy tettél ki szórólapokat meg hívogatod. Remélem meglesz!!
2013. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A kandúroknál előfordul,hogy hetekig eltűnnek..bár inkább 6-7 hónapos kortól hajtja őket a vérük hogy csajozzanak..de szerintem előkerül....fel a fejjel:) Nekem 7 cicám van,abból 4 kandúr és elég gyakran eltűnnek napokra...de tudják,hogy ahol kaját kapnak oda viszsa kell menni ...
2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit fiatal még, de most kezdődik a párzási időszak, úgyhogy lehet, hogy csak csajozik pár napig!

Legalábbis nálunk már gyűlnek a kandúrok az utcából.

2013. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nálunk is
2013. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer másfél hétre volt eltűnve a kandúr macska, végül épen és egészségesen csak erősen kiéhezve jött haza. Biztos korán érő típus a cicád és máris udvarol. :)
2013. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Párzási időszak van!!! Ilyenkor hülyék a macskák!!! Ha bak macska akkor az több napra is eltünhet!!
2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tőle függ sajnos, hogy hazamegy vagy sem. Ha nem esik baja, hazamegy. De sok dolog történhet vele, balesetek, kutya, fertőző betegségek, és megtermékenyíti a nőstényeket, a kölykökkel meg ki tudj mi lesz, sok helyen születéskor megölik. Remélem meglesz, aztán ivartalanítás, ha nem akarod, hogy kimaradozzon!
2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a többi válaszoló nem gondolt az ivartalanításra? Megdöbbenve olvasom, hogy természetes, hogy kimaradozik, éhesen, lefogyva mennek haza és ez tök természetes....
2013. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj még simán hazamehet. De ha nem szeretnéd ezt többször is átélni a jövőben, ajánlom az ivartalanítást. Mert manapság már NEM normális hogy napokra eltűnik a macska.
2013. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most tölti még csak az 5hónapot ivartalanítás nálam természetes.... Márciusban volt tervezve...Akiknek meglett a cica nekik is ilyen idős volt.Ja nyakörv is volt rajta :( Idegileg teljesen kivagyok annyi minden összejött és most még a ez is :(
2013. febr. 5. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!