Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez a cucc a macskám orrán?

Mi ez a cucc a macskám orrán?

Figyelt kérdés

Most vettem észre a macskám orra latt picivel egy kis fekete izét. Szerintetek mi lehet? Mindenképp állatorvos? Itt egy kép róla:

[link]



2013. febr. 6. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tűnik veszélyesnek. tapintásra milyen? puha, kemény...
2013. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kemény, de nem annyira, csak érezni hogy nem olyan mint a másik oldalon. Nagyon féltem, van valaki akinek már volt ilyennel tapasztalata? Remélem nincs valami komoly baja...
2013. febr. 7. 00:04
 3/12 anonim ***** válasza:
összemarakodott mostanában másik macskával? szerintem semmi komoly, de ezt így képről elég nehéz megmondani. ha nagyon aggaszt a dolog, holnap vidd el a dokihoz.
2013. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak egy var, amit szőr borít. Majd leesik, ha begyógyul alatta, vagy lenyalogatja.
2013. febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben orvoshoz vinném. Lehet daganat is. Orr környékén nagyon veszélyes, mert nehéz leműteni.
2013. febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, benti cica. Kandúr, de még csak 4 és fél hónapos, így nincs ivartalanítva. Persze majd lesz, de később.
2013. febr. 7. 00:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt arra írtam, hogy nem verekedett. Nem tudom mitől lenne varr az orrán.. Akkor holnap irány a doki... :(
2013. febr. 7. 00:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
a 4 és fél hónapos macskáknál elég ritkák a daganatok, főleg a bőrdaganatok... az én macskámnak volt egy a nyakán, jóindulatú, de 9 éves volt, és folyamatosan "kandúrkodott", ezért gondoltuk hogy egy verekedés alkalmával valami a bőre alá kerülhetett.
2013. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De mivel nem verekedett ugyanis nem teszi ki a lábát a lakásból, valami más ötlet? Ha nem is seb és nem is daganat akkor mi? Valami atka?
2013. febr. 7. 00:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
passz... inkább doki, de ne ijedj meg
2013. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!