Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos kiscicánk rendszeres...

5 hónapos kiscicánk rendszeresen kinnt felejti a nyelvét. Ilyenkor nagyon viccesen néz ki. De miért van ez? Nem káros?

Figyelt kérdés
Egyébként teljesen egészséges,vidám, jó étvágya van. Csak ez furcsa. A többi cicánknál nem volt ilyen.
2009. szept. 4. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen cicám, különösen olyankor csinálta, amikor mosakodott és közben megakadt a szeme valami csábító mocorgó dolgon, ilyenkor egy darabig nézte, nyelv kint, bambulás, aztán, ha elég érdekesnek bizonyult az a valami, akkor uccu, ilyenkor már "beszedte" a nyelvét, ha nem, folytatta a tisztálkodást. Hosszú élete volt, nem hinném, hogy bármi kár érhetné a Te cicádat is emiatt! :)
2009. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha,télleg tisztálkodáskor felejti kinnt!! De néha annyira elbambul,h akár meg is lehet fogni (a nyelvét) Köszi a választ :))
2009. szept. 4. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz,az én macskám képes volt 3,5 órát bambulni egy hangyabolyon.(mértük)nagyon érdekes volt neki ahogy szaladgáltak a hangyák és csak ült és nézte :) ja és a nyelve is kint volt sokszor igaz csak kisebb korában tök vicces volt a koromfekete macsek a piros kis nyelvével kint
2009. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én másfél éves cicámnak is mindig kinn marad a nyelve, de neki néha csak úgy, nem csak olyankor, mikor mosakszik. Még szólni is lehet közben hozzá, aztán tekintget kilógó nyelvvel. :D Nyugi, semmi kóros nincs a dologban :)
2009. szept. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!