Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr cica ivartalanítás...

Lienah kérdése:

Kandúr cica ivartalanítás után "utaztatható" BKV-val? SOS!

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdés hogy (nekünk nics autónk), az ismerős aki igérte... lemondta. A taxi meg nem visz el 3-4km-t.... Szerintetek gáz ha BKV-val viszem haza??? Elkaphat valamit? Lehet bármi baja????
2013. febr. 7. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Mivel aludni fog, nem is fogják észrevenni, hogy mocorog ott nálad valami. Takard le, hogy ne lássák, de levegőt kapjon.
2013. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Egy nagy sporttáskába tedd be. Abban nem fogja zavarni a külső világ és melegben is lesz. Egy nagyobb törölközőt vagy egy kisebb plédet rakjál alá.
2013. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van cicahordozó meg benne a kedvenc ergonómikus párnája, arra gondoltam hogy egy zacsit húznék a hordozóra és csak elöl lenne nyitva az ajtónál meg körbetekerném egy polár pléddel.... az igazi kérdés az az hogy ilyen állapotban nem tesz neki rosszat ha BKV-val viszem haza (és persze mivel altatva van) nem fog kihülni ilyen hidegben????
2013. febr. 7. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
A járműn meleg lesz, kint se lesz sokat, csak amíg haza érsz, nyugi nem lesz baja.Úgy jó lesz, ahogy írtad, betekerve pléddel.
2013. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg neked 4-es! Sikerült egy kicsit megnyugtatnod:)
2013. febr. 7. 14:03
 6/6 Mecse ***** válasza:
100%

Engem simán elvitt a taxi nagyon rövid útra is mikor állatorvoshoz kellett mennem. A trükk az hogy már a diszpécsernek is mondani kell hogy 1.) élő állat van nálad hordozóban és 2.) nagyon rövid fuvar lesz.


Szerintem tőlem sincs 4 km-nél többre az állatorvos, és úgy taxiztam, egy nagyon kedves hölggyel aki mindig ezen a környéken dolgozik, ezért fontos hogy már taxirendelésnél is mondd hogy rövid fuvar, így nem a város másik végéből jön át valaki aztán leharapja a fejed hogy miért nem 30 km-t akarsz menni...


Amúgy így ahogyan írtad BKV-n sem lesz semmi baja, csak gondoltam ezt leírom ide a jövőre való tekintettel :).

2013. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!