Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 25. 000ft a nyomravezetőnek,...

25. 000ft a nyomravezetőnek, szerintetek bejön?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés az enyém: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3971306-eltu..


Arra gondoltam,h a helyi hírdető újságban meghírdetem,h 25eft a nyomravezetőnek aki elvitte,ennyiért csak vissza adja.......Persze,h ha él még a cicám....Inkább nem eszek,de jöjjön vissza hozzám.Sok pénzem lenne bármennyit megadnék érte....



2013. febr. 7. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hátha, persze pici az esély.. én azért drukkolok neked :)
2013. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. febr. 7. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra számíts, hogy valószínűleg elég sokan fognak hívogatni, hogy náluk van a macskád még akkor is, ha éppen csak egy kicsit hasonlít rá. Nekünk ez az egyik kutyánkkal történt így, boldog-boldogtalan "el akarta adni" a sajátját... :( Csak azért írom, hogy ne igyál előre a medve bőrére ha esetleg valaki hív.
2013. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom erre is gondoltam,de ennyit megérne nekem.végül meglett a kutyi?
2013. febr. 7. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is a cigányok minden fekete macskát el akartak adni. :S Pedig ki sem írtuk az összeget.


Amúgy nem lett meg.

2013. febr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, egyébként a miénk ivartalanított volt, kb. másfél éves. Azóta nem járnak ki a macskák.
2013. febr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lett meg, csak boldog-boldogtalan próbálta ránk sózni a kutyáját 40.000-ért.
2013. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnálom,h nem lett meg :( berakattam az újságba,de olyan horror árak vannak,h összeget nem írtam csak,h jutalom...hátha......
2013. febr. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!