Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék saját tapasztalatoka...

Szeretnék saját tapasztalatokat kérni arròl, hogy a cicátoknak milyen volt a viselkedése ellés elött pár nappal?

Figyelt kérdés
Màr sokat olvastam ezekről a dolgokròl de kìváncsi lennék sajàt tapasztalatokra.pl. hogy 1 nappal ellés előtt a legtöbb macska nem eszik...
2013. febr. 8. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.A miénk ellés előtt már nem nagyon szerette,ha a hasához értünk.Sokszor elbújt egy elhagyatott helyre,de az étvágya nem változott.
2013. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod!
2013. febr. 8. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:

A mienk kereste a tarsasagunkat,mivel nagyon ragaszkodik hozzank :)

Az etvagya nagyon lecsokkent,szinte nem evett semmit.Ot nem zavarta ha hozza nyultunk,sot inkabb jott hogy simogassuk :)

2013. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ez a cicád természetétől függ.:)
2013. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a vàlaszokat és persze vàrok még többet is.

Tudom,hogy minden cica más és más de szerettem volna ha elmondjàtok a tapasztalataitokat,élményeiteket.

2013. febr. 9. 15:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én cicàm most van a 62. napnàl màr nagyon vàrjuk a piciket és reméljük minden simàn lezajlik.
2013. febr. 9. 15:22
 7/7 anonim válasza:
Az én cicám folyamatosan járt utánam és be nen állt a szája. Mintha közölte volna, h ne hagyjatok egyedül, mert nemsokára fialok. A nagy napon végül apukám volt mellette, szólt neli, addig nyávogott míg nem ült le az ágya mellé. Nem csinált semmit, de vele kellett lennie.
2013. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!