Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskával,...

Mit csináljak a macskával, hogy ne ugorjon föl mindig a konyhaszekrényre?

Figyelt kérdés
Állandóan a bejárati ablak előtt ül, vagy az ablakban és nyávog be, viszont ha beengedjük az az első, hogy felugrik a konyhaszekrényre, ha van rajta kaja, ha nincs. Engem még nem is annyira zavarna viszont a családomat igen, ezért be sem engedik. Sajnálom szegényt, hogy annyit nyávog, és télen szem szeretném, ha kint lenne. Le lehet erről szoktatni valahogyan? Azzal eddig nem értem el sikereket, hogy levettem, amikor fölugrott.
2009. szept. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy SSSSSIIIICCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!! és csapj egy nagyot egy összetekert újsággal mellé! Néha el is találhatod. Hamar megtanulja. Ha leveszed, az csak játék, De a zajt utálják.Engedd be, mikor ketten vagytok, és gyakorolj vele! Ha nagyon pipogya vagy, egy nagyon nagy tapssal(fülsiketítő legyen és hirtelen, hogy megijedjen) és nagy felkiáltással is megpróbálkozhatsz.

Kérvényt hiába írsz, azt sose fogja megérteni, aztán gubbaszthat majd kint.

2009. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó nagyot kell csapni, és hirtelen. Mindez 1 másodperc alatt történjen, és lepje meg a macskát!
2009. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most leírom mégegyszer, mert biztos, hogy kicsit ütsz, Csapj amekkorát bírsz, teljes erőből, csattanjon! És hirtelen préseld ki a fogaid között hogy SSCCCCCCCCC és a legnagyobb erővel!
2009. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt ki fogom próbálni :)

köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 5. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
... és ha ezt megcsinálod, sosem fog felugrálni, amíg otthon vagytok. Viszont amint kiteszitek a lábatokat vagy lefekszetek aludni, azonnal fel fog ugrálni minden tiltott helyre. Ez macska, nem lehet eltiltani dolgoktól... Rendszeresen szoktam cicatappancsnyomokat találni a kerámia főzőlapon, de még SOHA nem láttam rajta szambázni a macskákat....
2009. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!