Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül úgy átlagosan...

Mennyibe kerül úgy átlagosan egy rongybaba (ragdoll) macska?

Figyelt kérdés

#macska #árak #rongybaba macska
2013. febr. 10. 09:50
 1/8 Mecse ***** válasza:

Milyen minőségű? Kedvenc cica 100-120.000 forint körül van átlagosan itthoni tenyészetekben.


Show minőségű értelemszerűen még több, és tenyész pedig ezer eurós nagyságrend.

2013. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huuh!! Ezekszeriint sajnos elég húzós!.. :S de azért köszii
2013. febr. 10. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Minőségű :S
2013. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mecse ***** válasza:

Igen, típusosság ügyben így hívják, mivel a tenyész és show macsek a fajtára jellemzőbb jegyeket hordoz, mint egy kedvenc kategóriás cica.


Nem ártana mondjuk odafigyelni arra hogy nekem egy kedvenc kategóriás ragdollom van, szóval ez nem minősíti a macskát magát (ő a legszebb cica a világon számomra és egyébként is gyönyörű), pusztán a típusosság jelenlétét, szóval ez csak a realitás talaja. :)

2013. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hűha! Nem ismertem, nekem csak sima házicicem van...

Gyönyörű! De azt nem találtam, miért "ronybaba"?

Sose lesz ennyi pénzem cicára, (se) de olyan jó még nézegetni is őket.. :))

2013. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80 ért már lehet venni kedvencnek.Az alatt gyanús.Én minimálbéres vagyok,mégis kiadtam a 80 at.Igaz,én Perzsára.Enyhén szólva nem fogod megbánni szerintem.Annyi rosszabbra elverik az emberek a pénzüket.Ha belegondolunk,nemis drága.
2013. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

80 ezerért már láttam rendes tenyésztőtől való ragdollt.

Nézegettem több kennelt is, az árakat nem írják, viszont nagyon megkapott, hogy ivaros macsekot csak tenyésztőknek adnak el, magánszemélynek csak ivartalanítva. (ez tök jó ötlet, kutyába is el tudnám képzelni)

2013. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönök mindenkinek minden választ! :)
2013. febr. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!