Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te is imádod a macskád?

Te is imádod a macskád?

Figyelt kérdés

Ti is rajongtok a macskátokért?

Hozzábujtok? Puszilgatjátok? Mellétek feküdhet az ágyba?

Elfogadjátok ha néha "gonoszkodik"?/kikotorja az ételt a tálból/.

Ti is feltétel nélkül képesek vagytok őt szeretni?

Az emberekkel miért nem vagyunk így?



2013. febr. 11. 07:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom öt! Úgy imádom mint a sok szaftot a spagettimen. Ő az én kis Szaffim! Felengedem az ágyra had aludjon ott és álmodunk régi telefonkönyvekről. Tévékről hajszáritókról. Ő az én kis édes pici adászárásom!
2013. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok, én voltam a második
2013. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én vagyok ennyire oda a cicámért:) van a barátomnak is, ő is imádja, de annyira nem kötődik hozzá, mint én az enyémhez. Ha hazaérek, első dolgom megszeretgetni, utána az a legjobb, ha pihi közben ott fekszik mellettem, akkor igazán nyugodtan alszom el. Van, hogy napközben csak úgy eszembejut, hogy úgy megszeretgetném:))

Mivel benti cica, ezért teljesen tiszta, egészséges, szoktam puszilgatni, meg néha szaglászni is, nagyon szeretem az illatát. A megszállottja vagyok teljesen, pedig vannak barátaim, tehát nem ő az egyetlen boldogságom, de ő a legnagyobb:)

2013. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kettő van!

Én is és a párom is imádjuk őket!

Mindent megengedünk nekik,és még is nagyon szó fogadó értelmes cicák!

Mivel 100%benti cicák,így engem az sem érdekel ha bele esznek a tányéromba!a párom azt anyira nem szereti!

egy dolog ami kicsit kezd "zavaró" lenni.hogy tusolni sem tudok elmenni úgy hogy ne legyenek velem!

Le ülnek a tusolóval szembe,és néznek amíg nem végeztem a tusolással!

De IMÁDOM ŐKET!

olyan mint ha a gyerekeim lennének:)

2013. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

6. vagyok, megint.

Ma délután a cicánkat el kellett vinnünk állatorvoshoz, ő ugyanis egyfajta gyógyíthatatlan betegségben szenved,

FIP - beteg.

Ez kb. azt jelenti, hogy a mellüregében gyűlik valami folyadék, és nehezebben lélegzik. Tavasszal lesz 1 éves. Egy elhagyatott ház tetején születtek a testvéreivel.

Egészen kiskorától kezdve van neki ez a betegsége, ehhez hozzászokott. Nem szenved. Nagyon jó cica, dorombol, és bököd az orrával, hogy simizzem.

De ma nagyon rám ijesztett.


Amíg dorombol és vidám, nem adjuk fel.


29/n

2013. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nagyon jó egészséget kívánok a cicádnak.

Biztos nagyon édes lehet.

2013. febr. 12. 23:12
 17/19 anonim ***** válasza:

6. vagyok ismét.

Ma hajnalban sajnos elpusztult...

Szeressétek a cicáitokat, minden jót kívánok nektek, szép hosszú életet a macskáknak!



[link]

2013. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
gyönyörűséges cicus volt,nagyon sajnálom :(
2013. febr. 14. 19:56
 19/19 anonim ***** válasza:
2014. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!